Kiedy grają siatkarze z Iranem? (Liga Narodów Siatkówka mężczyzn)

siatkarze polska iran

Im bliżej do końcówki lipca bieżącego roku, tym więcej pojawia się pytań o to, kiedy grają siatkarze z Iranem? Ćwierćfinałowe zmagania Ligi Narodów z tą reprezentacją zapowiadają się niezwykle ciekawie. Czy Polacy zdołają zrewanżować się za porażkę podczas rywalizacji grupowej?

Polska – Iran kiedy mecz, o której

W głowach polskich kibiców siatkówki główną myślą jest w tej chwili bez wątpienia spotkanie Polska – Iran. O której Biało-czerwoni grają ten mecz jest więc niezwykle istotną informacją. Organizatorzy finałowych zmagań Ligi Narodów zadecydowali, iż starcie z udziałem Bartka Kurka i spółki będzie miało miejsce w dniu 21 lipca 2022 roku. Jego początek zaplanowano na godz. 21:00.

Czego można oczekiwać od podopiecznych Nikoli Grbica w meczu Polska – Iran? Kiedy okazało się, że to Irańczycy staną na drodze reprezentantów Polski, to naturalnym odruchem większości sympatyków kadry narodowej była niewątpliwie wielka chęć odegrania się na czterokrotnych mistrzach Azji. Grupowa porażka wydawała się być przecież tylko i wyłącznie wypadkiem przy pracy. Oczekujemy zatem, że hala we włoskiej Bolonii okaże się dla Polaków szczęśliwa. Czy na tyle, aby odprawić z kwitkiem Persów w zaledwie trzech setach? Mocno ściskamy za to kciuki!