KSW 70: Mariusz Pudzianowski zdradził plan na Michała Materlę

Już tylko niespełna dwa tygodnie pozostały do gali KSW 70, która odbędzie się 28 maja w łódzkiej Atlas Arenie. Znamy już niemal całą kartę walk, a zawodnicy w pocie czoła szlifują formę. Tempa nie zwalnia Mariusz Pudzianowski, który zdradził, jaki jest jego plan na Michała Materlę.

ksw 70 pudzianowski

Pudzianowski w ten sposób na KSW 70 przechytrzy Materlę?

Nie ma co ukrywać, pojedynek Pudzianowski vs Materla awizowany jest jako starcie dwóch niekwestionowanych legend. Materla to człowiek, który w polskim mma osiągnął niemal wszystko, a Pudzianowski to persona, która rozbujała światek polskich mieszanych sportów walki do wcześniej nieznanych rozmiarów. Z drugiej strony obaj są już bliżej końca swojej kariery, ale ich walka koncentruje tyle emocji, że smiało można byłoby nimi obdarzyć jeszcze kilka pojedynków. Wszyscy zastanawiaja się kto wygra. Eksperci są podzieleni.

Tymczasem z obu obozów przed KSW 70 docierają nie tylko informacje o ciężkich treningach, ale też ciekawoski. Jedną z nich zdradził Mariusz Pudzianowski. To może być plan popularnego Pudziana na Materlę. Wcześniej były strongman zakładał, że będzie ważył w walce około 120 kilogramów, co jest górnym limitem kategorii. Teraz jednak poinformował, że zszedł do 115-116 kilogramów i taką wagę wniesie też do walki. Zapewne będzie chciał zyskać dzięki temu nieco szybkości i tlenu, co w pojedynku z człowiekiem o tak walecznym sercu, jak Michał Materla, może okazać się kluczowe.

5 1 vote
Article Rating