Miami Heat – Boston Celtics typy, transmisja, kiedy, o której, gdzie objerzeć mecz NBA playoffs?

Przed nami finał Konferencji Wschodniej NBA. Playoffs wchodzą w decydującą fazę, a cztery zwycięstwa której z drużyn w tejże rywalizacji spowodują, że awansuje do finału ligi. Czas na pierwszy akcent rywalizacji Heat – Celtics.

Miami Heat – Boston Celtics typy i zapowiedź (18.05.2022)

Sprawdź nasze na Miami Heat – Boston Celtics typy i kursy bukmacherskie, jeżeli zamierzasz postawić zakłady.

Heat nieznacznymi faworytami bukmacherów

Miami Heat kontynuują dobrą passę z sezonu zasadniczego, który zakończył się ich wygraną. Dość łatwo na początek NBA playoffs uporali się z Hawks (4:1), a później z 76ers (4:2). Teraz z finale Konferencji Wschodniej zagrają z Boston Celtics. Celtowie w półfinale wyrzucili za burtę zeszłorocznych mistrzów, ekipę Milwuakee Bucks, a rywalizacja trzymała w napięciu do ostatniego, siódmego spotkania.

miami heat boston celtics typy

Przed pierwszym meczem Heat – Celtics bukmacherzy nieznacznie wskazują na zespół gospodarzy. Zapewne wpływ na to mają występy półfinałowe, gdzie Celtowie ograli Bucks, ale też historia bezpośredniej rywalizacji w 2022 roku, która jest remisowa. W poprzednim meczu górą byli Heat, którzy ograli zespół Żar 106:98. Wcześniej jednak to Celtics wygrali 122:92. Celtowie pokazali, że z roli underdoga potrafią sprawiać niespodzianki. Czy tak samo będzie i tym razem? Spodziewamy się zaciętego meczu, który jednak na swoją stronę przeciągną gospodarze. Mają więcej argumentów po swojej stronie, a dodatkowo świetnie punktującego Butlera.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Celtics – Heat 98:106
  • Celtics – Heat 122:92
  • Heat – Celtics 78:95

Widać, że w 2 z 3 ostatnich meczy górą byli Celtowie.

Gdzie obejrzeć Heat – Celtics? Transmisja na żywo

Mecz pokaże kanał Canal+ Sport oraz platforma Canal+ Online. Początek zaplanowano na 18 maja 2022 roku, godzina 2:30 (czas polski). Jeżeli chcesz obstawiać, warto wykorzystać bonus przygotowany przez STS i przeanalizować nasze na Miami Heat – Boston Celtics typy.