Legia sięgnie po byłego piłkarza? Zaskakujący ruch

Legia Vuković

W jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi nowy-stary trener Legii Warszawa, Aleksandar Vuković przyznał, że drużynę trzeba budować na nowo. Serbski szkoleniowiec chce mieć decydujący wpływ na transfery. Przypomnijmy, że właśnie ten element miał być znaczącą kością niezgody, pomiędzy Dariuszem Mioduskim, a Czesławem Michniewiczem. Wraz z deklaracją Vukovicia ruszyła już lawina spekulacji, kogo pozyska Legia Warszawa. Interesująco wygląda zwłaszcza jedno nazwisko. Chodzi o Pawła Wszołka.

Legia Warszawa sięgnie po Pawła Wszołka?

W PKO BP Ekstraklasie przerwa zimowa, ale wcale nie oznacza to nudy. Już ruszyła lawina transferowych spekulacji. Ostatnio pisaliśmy o coraz bliższym transferze Kacpra Kozłowskiego do Premier League, a teraz wiele wskazuje na to, że do Legii Warszawa wrócić może Paweł Wszołek. Wszystko za sprawą ostatnich publikacji niemieckiej prasy, która jasno krytykuje sprowadzenie Wszołka do Unionu Berlin. Niemieccy dziennikarze nie widzą żadnych perspektyw dla Wszołka i wieszczą rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron. Wówczas do gry mogłaby wkroczyć właśnie Legia Warszawa. Paweł Wszołek na Łazienkowskiej notował niezłe liczby i dwukrotnie sięgnął po Mistrzostwo Polski.

Wszołka dobrze pamięta Aleksandar Vuković. Trener Legii o temat ewentualnego transferu Wszołka został zapytany na Twitterze, podczas dyskusji w pokoju #LegiaTalk. “Dał mi bardzo dużo. To zawodnik, który zawsze będzie miał u mnie wysokie notowania. To odpowiedź na to co myślę o nim jako o człowieku, który mógłby ewentualnie do nas przyjść.” – komentuje popularny “Vuko”, nie ukrywając, że jest zainteresowany powrotem Pawła Wszołka na Łazienkowską.

Przypomnijmy, że Paweł Wszołek w tym sezonie nie rozegrał ani jednego meczu w Bundeslidze. W barwach Unionu Berlin dostał szansę wyłącznie w Pucharze Niemiec. Był to jednak zaledwie 17-minutowy epizod.