Liga Narodów 2022 wyniki na żywo (grupa polska i pozostałe mecze)

Wtorek to kolejny dzień rywalizacji w Lidze Narodów 2022. Gra między innymi polska grupa, a my z ogromnym zaciekawieniem spoglądamy na wynik meczu Polska – Belgia, ale nie tylko.

Liga Narodów 2022 – wyniki na żywo

Wyniki znajdziesz poniżej, a jeżeli chcesz obstawiać, możesz skorzystać z wyjątkowych bonusów, które odbierzesz klikając w poniższy link.

Nowa
2720
Odbierz bonus AKTYWOWANY
Premia i szczegóły oferty
100% do 2100 zł, 20 zł freebet, 600 zł cashback
Wygasa w dniu: 31-12-2022
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

Wtorek to między innymi mecz reprezentacji Polski z Belgią. Biało-czerwoni spróbują zrewanżować się za kompromitującą porażkę 1:6 przeciwko Czerwonym Diabłom na wyjeździe. Polscy kibice po remisie 2:2 z Holandią mogą mieć powody do optymizmu. Zwłaszcza, że reprezentacja Polski mecz z Belgią rozpocznie w najsilniejszym dostępnym zestawieniu, z Robertem Lewandowskim z przodu.

liga narodów 2022 wyniki na żywo

Dzisiaj gra Liga Narodów 2022 polska grupa. W związku z tym, równolegle co mecz Polska – Belgia rozpocznie się także starcie Holandia – Walia. Poniżej sprawdzisz, jak wygląda tabela polskiej grupy. Nie uwzględniono w niej dzisiejszych meczy.

Liga Narodów 2022 polska grupa – tabela

  1. Holandia – 7 punktów
  2. Belgia – 4 punkty
  3. Polska – 4  punkty
  4. Walia – 1 punkt

Jeżeli dzisiaj udałoby się zdobyć punkty z Belgią, a Walia przegra z Holandią, to będziemy niemal pewni utrzymania w Lidze A Ligi Narodów. Oby tak właśnie było! PGE Narodowy często był naszym amuletem i oby udało się powstrzymać Belgów, którzy zagrają w częściowo eksperymentalnym ustawieniu, bez Romelu Lukaku a przede wszystkim bez Kevina de Bruyne.

0 0 votes
Article Rating