Hurkacz – Humbert typy, kiedy gra, o której i gdzie oglądać mecz ATP Halle 2022?

Kiedy gra Hurkacz? Najbliższy mecz Polaka zostanie rozegrany już w środę, 15 czerwca 2022 roku. Rywalem Huberta Hurkacza w drugiej rundzie ATP Halle 2022 będzie obrońca tytułu sprzed roku, Ugo Humbert. Szykuje się ciekawe widowisko.

Hurkacz – Humbert typy, zakłady i kursy bukmacherskie (15.06.2022)

Na sam początek zobacz, jakie mamy na Hurkacz – Humbert typy.

Czy Polak odprawi z kwitkiem obrońcę tytułu?

Hubert Hurkacz w pierwszej rundzie ATP Halle 2022 po zaciętym, trwającym ponad dwie godziny pojedynku, wyeliminował kwalifikanta Maxime'a Cressy'ego. Polak zaczął dobrze, wygrywając 6:4, w drugiej partii przegrał 4:6, ale w trzeciej postawił kropkę nad “i”, kończąc mecz setem wygranym także 6:4. Trzeba jednak uczciwie przyznać, że dyspozycja Hurkacza na trawie jest dość daleka od tego, co oczekiwaliśmy, a przecież Wimbledon za pasem. Liczmy więc, że szybko Hubert Hurkacz poprawi swoją formę, a okazja ku temu jest niebywała.

hurkacz humbert typy

Rywalem Polaka w drugiej rundzie ATP Halle 2022 będzie Ugo Humbert, który przed rokiem wygrał ten turniej, pokonując w wielkim finale Andrieja Rublewa. Po sukcesie przyszło jednak sporo perypetii, wahania formy oraz zakażenie koronawirusem. Teraz Francuz próbuje wrócić do dawnej formy. Jest notowany na 50. miejscu rankingu ATP, a z ostatnich dziesięciu meczy, wygrał tylko trzy. W pierwszej rundzie turnieju ATP Halle 2022 Humbert pokonał 2:1 Rumuna Radu Albota (116. ATP). Zajęło mu to aż 2 godziny i 42 minuty.

Jak widać mecz Hurkacz – Humbert będzie spotkaniem dwóch tenisistów, którzy są dalecy od optymalnej formy, ale faworytem jest Hurkacz. Nie mamy wątpliwości, że Polak dysponuje większym potencjałem i liczymy, że pokaże go już w nadchodzącym meczu. Stawiamy na wygraną Huberta w dwóch setach. Warto zaryzykować i pokusić się o takie typy. Zwłaszcza, że kursy bukmacherskie wyglądają atrakcyjnie.

Dodajmy, że będzie to pierwszy w historii pojedynek Hurkacz – Humbert. Polak i Francuz jeszcze nie grali przeciwko sobie.

Kiedy gra Hurkacz z Humbertem? O której godzinie początek meczu?

Mecz początkowo miał zostać rozegrany dopiero 16 czerwca, ale organizatorzy przesunęli datę spotkania na 15 czerwca 2022 roku. Hurkacz – Humbert odbędzie się na korcie centralnym jako drugie spotkanie dnia. Poprzedzi je pojedynek Miedwiediew – Goffin. O której gra Hurkacz – Humbert? Początku meczu można spodziewać się około 13:30 – 14:00.

Gdzie oglądać mecz Hurkacz – Humbert? Transmisja na żywo

Transmisja na żywo na Polsat Sport News oraz u legalnego bukmachera Fortuna, gdzie możesz zarejestrować się i odebrać bonusy z naszym kodem promocyjnym.