Liga Narodów w piłce siatkowej mężczyzn 2022: Polska – Iran gdzie oglądać, kiedy, o której mecz?

Liga Narodów w piłce siatkowej mężczyzn 2022: Polska – Iran gdzie oglądać, kiedy, o której mecz?

Wobec kiepskich wyników uzyskiwanych przez nasze reprezentacje narodowe rywalizujące w innych sportach zespołowych wielka uwaga skupiona jest na siatkarzach i tym, w jakim stylu uda im się zakończyć grupową rywalizację w Lidze Narodów. Czy mecz z Iranem będzie przebiegał po ich myśli? Gdzie i o której go oglądać? O tym w kilku słowach poniżej.

Iran – Polska siatkówka mężczyzn Liga Narodów

Reprezentacja Iranu to jedna z tych drużyn, która na przestrzeni kilku dotychczasowych starć zdecydowanie zawodzi. Jeszcze przed startem tegorocznych zmagań typowaliśmy, że Liga Narodów Siatkówka Mężczyzn 2022 może przy dobrych wiatrach paść ich łupem. Rzeczywistość okazała się jednak zupełnie inna. Cały czas istnieje możliwość, że ekipa z Bliskiego Wschodu skończy tym razem zmagania tuż poza finałową ósemką. Wystarczy, że w ostatnich czterech meczach korzystne rezultaty będą notować Serbowie oraz Słoweńcy.

W pojedynku z podopiecznymi Nikoli Grbica nie dajemy Irańczykom zbyt dużych szans. Wygrana do zera? Bardzo możliwe. Do turnieju w Gdańsku przystępujemy wszak w niemal najmocniejszym zestawieniu. Liczymy więc na to, że nasze Orły dadzą rywalom kolejną lekcję siatkarskiego rzemiosła.

Kiedy grają polscy siatkarze z Iranem?

Liga Narodów w piłce siatkowej mężczyzn 2022 trwa już od kilku dobrych tygodni. Ostatni z turniej grupowych rozgrywanych na polskiej ziemi oficjalnie rozpoczyna się 5 lipca 2022 roku. Tego samego dnia swoje pierwsze spotkanie rozgrywają Biał0-czerwoni. Jego start zaplanowano na godz. 20:00. W sieci często pojawiają się również pytania, Polska – Iran gdzie oglądać? Wszelkie niezbędne informacje w tej materii znajdziecie w kolejnym akapicie.

Gdzie obejrzeć mecz siatkarzy: Polska – Iran?

Z meczu Polska – Iran transmisja na żywo będzie dostępna na antenach aż trzech stacji telewizyjnych. Mowa tu kolejno o TVP 2, TVP Sport oraz Polsat Sport. Co ciekawe obserwowanie polskich siatkarzy w akcji będzie także możliwe dla wszystkich klientów bukmacherów Betclic oraz STS. Warto rzucić na ich ofertę okiem i podczas zakładania się o rezultat meczu śledzić poczynania Bartka Kurka i spółki na żywo.

Bukmacher Bonusy Sprawdź!

Zakłady bukmacherskie STS

100% do 300 zł, Cashback 100 zł, bonusy reload do 1500 zł

Zarejestruj się

Betclic

Cashback do 200 zł

Zarejestruj się

fortuna typy na dziś

Freebet 20 zł, cashback 600 zł, 100% do 2100 zł

ZAREJESTRUJ SIĘ