Michał Probierz nowym selekcjonerem? Opuszcza Niecieczę!

Michał Probierz

Dopiero co wczoraj Michał Probierz podpisał kontrakt z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza, a dosłownie kilkanaście minut temu, Przegląd Sportowy podał, że trener po jednym dniu chce rozwiązać kontrakt za porozumieniem stron! Co to oznacza? Czy Michał Probierz zostanie nowym selekcjonerem reprezentacji Polski?

Co za sensacja! Michał Probierz nie będzie trenerem Termaliki?

O rosnących szansach Michała Probierza na fotel selekcjonera reprezentacji Polski pisaliśmy już kilka dni temu. Doskonale zna on się z prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej, Cezarym Kuleszą. Jego akcje miały wystrzelić w górę po tym, jak Adam Nawałka ma nie być do końca zdecydowany na objęcie reprezentacji. Temat ucichnął wczoraj, kiedy Bruk-Bet Termalica Nieciecza ogłosiła Probierza swoim nowym trenerem. Wydawało się więc, że w najbliższym czasie, a na pewno przy tym rozdaniu, drzwi Probierza do reprezentacji zostały zamknięte. A tymczasem mamy nieoczekiwany zwrot akcji! Tego nie wymyśliłby nawet Hitchcock w swoich filmach.

Według informacji Przeglądu Sportowego, Michał Probierz chce rozwiązać kontrakt z Termaliką bowiem… jego wizja, a wizja klubu znacząco się rozjechała. Jak dodają dziennikarze, inne były rozmowy i ustalenia przy podpisywaniu kontraktu, a zupełnie inaczej to wyglądało, kiedy Probierz rozpoczął pracę w klubie. Czy to jednak oficjalna wersja, a może Cezary Kulesza szepnął Probierzowi na ucho, że chce mianować go selekcjonerem reprezentacji Polski i ten, robi wszystko, by rozwiązać umowę z Bruk-Betem? W tej sprawie pojawia się wiele opinii. Najlepiej jednak poczekać na oficjalny komentarz samego zainteresowanego.