Mistrzostwa Europy U-19 gdzie oglądać? Transmisja i stream online

Mistrzostwa Europy U-19 gdzie oglądać? Transmisja i stream online
fot. PZPN

Przed nami mistrzostwa Starego Kontynentu do lat 19. Zastanawiacie się, gdzie oglądać Mistrzostwa Europy U-19? Spieszymy z odpowiedzią na to niezwykle istotne pytanie.

Gdzie oglądać Mistrzostwa Europy U-19? Transmisja telewizyjna

Mistrzostwa Europy U19 powinny dostarczyć ogromu emocji. Już ostrzymy sobie zęby między innymi na mecze z udziałem naszej reprezentacji narodowej. Mamy ogromną nadzieję na to, że biało-czerwoni pokażą pazur i wrócą z Malty z kapitalnym wynikiem.

Oczywiście warto uważnie śledzić spotkania nie tylko z udziałem naszej kadry. Jeżeli chodzi o odpowiedź na pytanie o to, gdzie dostępna będzie Mistrzostwa Europy U-19 transmisja z poszczególnych starć, to wyjaśniamy, że w Polsce mecze tego turnieju pokazywać będzie TVP Sport.

Zdecydowana większość spotkań dostępna będzie na antenie TVP Sport. Bez problemu będzie można więc oglądać między innymi pojedynki z udziałem Polaków.

Gdzie oglądać Euro do lat 19? Stream online

A czy dostępny będzie Mistrzostwa Europy do lat 19 stream online? Jak najbardziej tak. Spotkania mistrzostw Europy U19 śledzić będzie można na sport.tvp.pl, ale i w aplikacji mobilnej TVP Sport. Jest więc w czym wybierać!

Poniżej przedstawiamy harmonogram transmisji. Warto uważnie przestudiować ten plan, by wiedzieć, gdzie dostępne będą przekazy live z poszczególnych meczów Euro do lat 19.

3 lipca (poniedziałek)

18:00 Polska – Portugalia, TVP Sport, tvpsport.pl

21:00 Malta – Włochy, TVP Sport, tvpsport.pl

4 lipca (wtorek)

18:00 Norwegia – Grecja, TVP Sport, tvpsport.pl

21:15 Islandia – Hiszpania, TVP Sport, tvpsport.pl

6 lipca (czwartek)

18:00 Portugalia – Włochy, TVP Sport, tvpsport.pl

21:15 Malta – Polska, TVP Sport, tvpsport.pl

7 lipca (piątek)

18:00 Grecja – Hiszpania, TVP Sport, tvpsport.pl

21:00 Islandia – Norwegia, tvpsport.pl?

9 lipca (niedziela)

18:00 Portugalia – Malta, tvpsport.pl?

18:00 Włochy – Polska, TVP Sport, tvpsport.pl

10 lipca (poniedziałek)

21:00 Grecja – Islandia, tvpsport.pl?

21:00 Hiszpania – Norwegia, TVP Sport, tvpsport.pl

13 lipca (czwartek)

18:00 1. półfinał, TVP Sport, tvpsport.pl

21:00 2. półfinał, TVP Sport, tvpsport.pl

16 lipca (niedziela)

21:00 Finał, TVP Sport, tvpsport.pl

Czego spodziewać się po Mistrzostwach Europy U-19?

Trudno jednoznacznie stwierdzić, czego można spodziewać się po Mistrzostwach Europy U19. Zmagania młodych piłkarzy zawsze rządzą się swoimi prawami. Wiele zależy od dyspozycji dnia. W tak młodym wieku nierzadko forma zmienia się w kalejdoskopie i raz dany zawodnik gra lepiej, a raz słabiej. Generalnie więc niczego nie można być pewnym.

Wyjaśniliśmy wam już bardzo precyzyjnie i obszernie, gdzie oglądać Mistrzostwa Europy U-19. Na pewno warto śledzić przede wszystkim spotkania z udziałem naszej reprezentacji narodowej. Kiedy i z kim zagramy w ramach fazy grupowej turnieju na Malcie? Póki co warto zapisać sobie trzy kluczowe terminy. Kto wie, może potem dojdzie do tego faza pucharowa… Byłoby pięknie.

3 lipca o 18:00 reprezentacja Polski rywalizować będzie z Portugalią. 6 lipca zagramy z Maltą (21:15), zaś na 9 lipca przewidziany został mecz Włochy – Polska.