Mistrzostwa Świata w lotach – zakłady bukmacherskie

MŚ w lotach narciarskich odbywają się od 1972 roku. Pierwszą edycję przeprowadzono w Planicy. Przed nami już 27. odsłona tych zmagań. Do tej pory jeszcze żaden z Polaków nie zdołał zwyciężyć w tej imprezie.

Mistrzostwa Świata w lotach narciarskich – zapowiedź, kiedy i gdzie?

27. Mistrzostwa Świata w lotach narciarskich przeprowadzone zostaną w dniach 11-13 marca 2022 roku w norweskim Vikersund. Na piątek i sobotę zaplanowano rywalizację indywidualną, a na niedzielę – drużynową.

Mistrzostwa Świata w lotach – zakłady i kursy bukmacherskie

Na Mistrzostwa Świata w lotach narciarskich zakłady bukmacherskie przygotowują szeroką ofertę dla graczy. Oto polecani przez nas bukmacherzy.

Bukmacher Bonusy Sprawdź!

Zakłady bukmacherskie STS

100% do 300 zł, Cashback 100 zł, bonusy reload do 1500 zł

Odbierz bonus

Betclic

Cashback do 200 zł

Odbierz bonus

fortuna typy na dziś

Freebet 20 zł, cashback 600 zł, 100% do 2100 zł

Odbierz bonus

Obstawiać u nich będzie można zwycięzcę MŚ w lotach narciarskich, medalistów, najlepszych w poszczególnych seriach i konkursach. Na tym jednak nie koniec. Dostępne będą kursy na pojedynki pomiędzy wybranymi zawodnikami, np. Stoch vs Żyła czy Kobayashi vs Geiger. Oprócz tego obstawić będzie można osiągnięcie danej odległości, a także to, czy w Vikersund padnie rekord świata w długości lotu.

Loty narciarskie w Vikersund – faworyci bukmacherów

Trwający sezon pokazuje, że chętnych do zwycięstwa w Mistrzostwach Świata w lotach narciarskich Vikersund 2022 nie będzie brakowało. W klasyfikacji generalnej Pucharu Świata panuje spory ścisk, a podczas igrzysk olimpijskich nie obyło się bez zaskakujących rozstrzygnięć na skoczni.

Mocni powinni być aktualny lider i wicelider Pucharu Świata, czyli Ryoyu Kobayashi i Karl Geiger. Na obiektach do lotów bardzo dobrze radzą sobie Norwegowie i Słoweńcy, a także aktualny rekordzista świata (253,5 m) Stefan Kraft.

Robert Johansson

Norweski „wąsacz” notuje ostatnio zwyżkę formy. Podczas sobotnich zawodów w Oslo zajął trzecie miejsce, z niewielką stratą do swojego rodaka, Mariusa Lindvika. Dodać należy, że Johansson to „lotnik”, do którego należy kapitalny rekord życiowy wynoszący 252 metry. Tyle samo skoczył Ryoyu Kobayashi, a dłuższym skokiem popisać się może jedynie Stefan Kraft. Johansson ma na swoim koncie już dwa złote medale, ale oba wywalczone w drużynie. Teraz może dołożyć do dorobku krążek indywidualny.

Karl Geiger

Mistrzostwa Świata w lotach zakłady

Aktualny mistrz świata wciąż jest w stanie sporo namieszać w czołówce. Jego rekord życiowy może nie należy do najbardziej imponujących, bo wynosi 243,5 metra, ale niewykluczone, że reprezentant Niemiec poprawi swój najlepszy rezultat w Vikersund. Dodajmy, że to wicelider klasyfikacji Pucharu Świata i nie można nigdy go skreślać, także w kontekście MŚ w lotach. Zakłady na Geigera cieszą się już dużą popularnością.

Stefan Kraft

Aktualny rekordzista świata w długości skoku (253,5 metra). W Pucharze Świata jest co prawda „dopiero” szósty, ale Vikersund to miejsce, gdzie potrafi wykrzesać z siebie dodatkową energię. W swoim dorobku ma tylko dwa brązowe medale (indywidualnie i drużynowo), z całą pewnością będzie chciał zatem poprawić swój dorobek na MŚ w lotach.

Kamil Stoch

Reprezentant Polski wygrał w skokach narciarskich już niemal wszystko, co było do wygrania. Do kompletu pozostał mu już tylko triumf w Mistrzostwach Świata w lotach narciarskich. Najbliżej był w 2018 roku, kiedy zajął w Oberstdorfie drugie miejsce. Forma najlepszego polskiego skoczka być może nie rzuca na kolana, ale jak pokazały igrzyska olimpijskie w Pekinie, 34-latek potrafi zmobilizować się podczas najważniejszych imprez. Jeżeli odda cztery równe i dalekie skoki, ma szansę zająć w Vikersund wysoką pozycję.

Ryoyu Kobayashi

Japończyka zawsze należy brać pod uwagę przed najważniejszymi imprezami. Na igrzyskach olimpijskich w Pekinie wywalczył złoto i srebro, należy do niego także drugi najlepszy wynik w historii (252 metry). Dodajmy, że to aktualny lider klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. To sprawia, że 25-latek stoi przed dużą szansą wywalczenia swojego pierwszego medalu na tej imprezie.

kobayashi

Reprezentacja Norwegii

Trzy ostatnie konkursy drużynowe na Mistrzostwach Świata w lotach narciarskich kończyły się wygranymi reprezentacji Norwegii. Teraz podopieczni trenera Alexandra Stoeckla ponownie wymieniani są w gronie faworytów do wywalczenia złotego medalu. Plany pokrzyżować mogą im Słoweńcy. Oni również świetnie radzą sobie na „mamucich” obiektach, dysponują także bardzo równym i utalentowanym zespołem.

Stawiając na Mistrzostwa Świata w lotach zakłady zakłady, warto wziąć pod uwagę wskazanych w naszym tekście faworytów.

Gdzie obejrzeć Mistrzostwa Świata w lotach narciarskich – transmisja

Transmisja z Mistrzostw Świata w lotach narciarskich Vikersund 2022 dostępna będzie w kilku stacjach telewizyjnych. Zawody obejrzeć będzie można za pośrednictwem kanałów TVP Sport i Eurosport 1, platform WP Pilot, Player i Eurosport Player. Każdego dnia początek zawodów zaplanowany został na godz. 16:30.

FAQ

  • Kto broni tytułu Mistrza Świata w lotach?
    Tytułu bronił będzie Karl Geiger. Reprezentant Niemiec pokonał w 2020 roku w Planicy drugiego Halvora Egnera Graneruda o zaledwie 0,5 punktu (mniej niż pół metra). Podium uzupełnił wtedy kolejny z niemieckich skoczków Markus Eisenbichler. Najlepszy z Polaków, Piotr Żyła, był siódmy. W konkursie drużynowym zwyciężyli wówczas Norwegowie przed Niemcami i Polakami.
  • Kim są faworyci na Mistrzostwa Świata w lotach narciarskich?
    Faworytów do zwycięstwa w Vikersund będzie co najmniej kilku. W świetnej formie znajdują się chociażby Ryoyu Kobayashi czy aktualny rekordzista świata w długości skoku Stefan Kraft. Mocni u siebie będą Norwegowie, bardzo dobrymi „lotnikami” są także reprezentanci Słowenii. Zapominać nie należy ponadto o broniącym tytułu sprzed dwóch lat Karlu Geigerze, który jest obecnie wiceliderem klasyfikacji generalnej Pucharu Świata.
  • Gdzie stawiać na Mistrzostwa Świata w lotach narciarskich zakłady?
    Propozycje bukmacherów zamieściliśmy w naszym tekście.

Kiedy odbędą się loty narciarskie w Vikersund?

Loty narciarskie w Vikersund odbędą się w dniach 10-13 marca 2022 roku. Na czwartek zaplanowano treningi i kwalifikacje, w piątek i sobotę przeprowadzony zostanie konkurs indywidualny, natomiast w niedzielę rywalizacja drużynowa. Przygotuj się wcześniej, zakładając konto u jednego z polecanych bukmacherów, jeśli chcesz stawiać na Mistrzostwa Świata w lotach zakłady.

Zobacz też, jacy są najlepsi skoczkowie narciarscy na świecie.

0 0 votes
Article Rating