Polska – Wyspy Owcze. Przewidywany skład reprezentacji Polski

Kto będzie selekcjonerem reprezentacji Polski
Icon Sport

Wszystkich kibiców zastanawia, jak będzie wyglądać na mecz Polska – Wyspy Owcze skład Polaków. Według doniesień prasowych, Fernando Santos może zaskoczyć i to bardzo. Wszystko przez możliwe ustawienie reprezentacji Polski, ale też wybory personalne, na które może postawić portugalski selekcjoner biało-czerwonych.

Tak będzie wyglądać skład reprezentacji Polski na mecz z Wyspami Owczymi?

Jaki będzie na mecz Polska – Wyspy Owcze skład Polaków? Na kogo postawi Fernando Santos? Według informacji sport.pl, Portugalczyk może zagrać trójką obrońców, co byłoby pewnego rodzaju niespodzianką. W bramce należy spodziewać się Wojciecha Szczęsnego, który od wielu meczów jest filarem reprezentacji Polski. Trójkę z tyłu mogą utworzyć Tomasz Kędziora, Jan Bednarek oraz Jakub Kiwior. Fernando Santos nie skorzysta prawdopodobnie od pierwszej minuty z Mateusza Wieteski i Pawła Dawidowicza.

Zdaniem dziennikarz, największy ból głowy jeżeli chodzi o skład reprezentacji Polski, Fernando Santos ma mieć z obsadą wahadłowych. Do obsadzenia są dwa miejsca w wyjściowej jedenastce, a Portugalczyk ma na nie, swoim zdaniem, po dwóch równorzędnych graczy. Na jednym wahadle może zagrać Bereszyński lub Cash. Bardziej prawdopodobna jest ta pierwsza opcja. Po drugiej stronie powinien od pierwszej minuty hasać Jakub Kamiński. Choć niewykluczone, że zagra też Michał Skóraś, który zbiera coraz to lepsze recenzje w nowym klubie.

W środku pola Fernando Santos ma delegować do gry dwóch, nie ma co ukrywać, najbardziej kreatywnych graczy tej reprezentacji, a więc Piotra Zielińskiego, który pomimo kuszenia Saudyjczyków, pozostał w SSC Napoli oraz Sebastiana Szymańskiego. Przed nimi ma zagrać dwójka napastników. Robertowi Lewandowskiemu powinien towarzyszyć Arkadiusz Milik. Czy tak będzie wyglądać na mecz Polska – Wyspy Owcze skład reprezentacji Polski? Przekonamy się zapewne na około godzinę, może półtorej przed pierwszym gwizdkiem arbitra. Mecz Polska – Wyspy Owcze już o godzinie 20:45 (7 września 2023 roku).

Przewidywany skład reprezentacji Polski: Wojciech Szczęsny — Tomasz Kędziora, Jan Bednarek, Jakub Kiwior — Bartosz Bereszyński (Matty Cash), Grzegorz Krychowiak, Jakub Kamiński (Michał Skóraś) – Piotr Zieliński, Sebastian Szymański — Arkadiusz Milik, Robert Lewandowski.