Robert Lewandowski reaguje na decyzję Sousy. Mocne słowa

kiedy mecz reprezentacji polski

Wszyscy jesteśmy wstrząśnięci zachowaniem Paulo Sousy, który zrezygnował z prowadzenia reprezentacji Polski i według ostatnich doniesień, lada moment obejmie brazylijskie Flamengo. Rozczarowania nie kryje Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Cezary Kulesza. Zaszokowany jest także rzecznik PZPN, Jakub Kwiatkowski oraz sami piłkarze, którzy pomiędzy sobą mieli wymieniać na temat Sousy mocne wiadomości. Wiadomo, jak zareagował Robert Lewandowski.

Robert Lewandowski reaguje na dezercję Paulo Sousy

O reakcje Roberta Lewandowskiego został zapytany na Twitterze rzecznik Polskiego Związku Piłki Nożnej. “Jest bardzo zaskoczony takim postawieniem sprawy.” – zacytował słowa kapitana Jakub Kwiatkowski, który rozmawiał z Robertem Lewandowskim tuż po wycieku do przestrzeni publicznej prośby Paulo Sousy o rozwiązanie kontraktu z reprezentacją Polski.

Głos zabrała również Monika Bondarowicz, która jest rzecznikiem prasowym kapitana biało-czerwonych. “Jest rozczarowany i zszokowany decyzją selekcjonera.” – przyznała. Na ten moment sam Robert Lewandowski nie zdecydował się zająć publicznie stanowiska. Być może czeka na rozwój wypadków. Niewykluczone, że kapitan reprezentacji Polski oraz jej inni najstarsi gracze mogą mieć kluczowe zdanie w kontekście tego, na kogo postawi Cezary Kulesza. Następcę Paulo Sousy powinniśmy poznać lada dzień, a w tej chwili na giełdzie faworytów największe szanse daje się Adamowi Nawałce i Czesławowi Michniewiczowi. Pierwszy z nich współpracował już z Lewandowskim i obaj, mile wspominają wspólnie spędzony czas na zgrupowaniach, treningach czy meczach reprezentacji Polski. Zakłady na nowego selekcjonera reprezentacji Polski przyjmują już bukmacherzy.

Poczytaj także o najnowszych plotkach transferowych w kontekście Realu Madryt.