Tauron Liga play-off: Czas na półfinały! Terminarz, kiedy, gdzie obejrzeć?

Powoli wkraczamy w decydującą fazę play-off Tauron Ligi Kobiet. Na placu boju pozostały już tylko cztery najlepsze drużyny. Dla których zespołów najbliższe dni okażą się szczęśliwe? Tauron Liga play-off terminarz, kiedy i gdzie oglądać? Serdecznie zapraszamy.

Tauron Liga play-off faworyci

Cytując klasyka, możemy z pełnym przekonaniem stwierdzić, że na tym etapie zmagań nie ma już słabych drużyn. Każdy z czterech zespołów, które zameldowały się w 1/2 finału ma mniejsze bądź większe szanse na zdobycie tytułu siatkarskiego mistrza Polski. Zdaniem fachowców najbardziej prawdopodobne jest, iż po trofeum sięgnie ktoś z dwójki DevelopRes Rzeszów-Chemik Police.

 

Rozsądek podpowiada, iż nieco większe szanse na wygraną mają siatkarki z Polic, lecz chociażby zdaniem bukmachera 3 prawdopodobieństwo triumfu jest na tę chwilę idealnie równe. Kurs na wiktorię DevelopRes-u oraz Chemika wynosi bowiem dokładnie 2.00.

Jeśli wśród Was są osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z obstawianiem piłki siatkowej, to na pewno warto poświęcić choćby kilka minut na lekturę tego artykułu. Opisaliśmy w nim parę najważniejszych zasad, jakimi powinien kierować się każdy, kto pragnie zakładać się z bukmacherem o wyniki spotkań siatkarskich.

Tauron Liga terminarz

Zasady fazy play-off Tauron Ligi są takie, że rywalizacja toczy się do dwóch zwycięstw. Jak na ten moment wygląda terminarz? Oto krótka ściągawka:

21.04.2022r.

Tak prezentuje się pierwsza odsłona zmagań półfinałowych. Rewanże zaplanowane są kilka dni później:

24.04.2022r.

  • 20:30 ŁKS Commercecon Łódź – DevelopRes Bella Dolina Rzeszów

25.04.2022r.

  • 17:30 Grot Budowlani Łódź – Grupa Azoty Chemik Police

Oczywiście może się zdarzyć tak, że do wyłonienia finalisty będzie wymagane rozegranie starcia numer trzy. Jego termin i data zostanie ustalona na bieżąco.

Gdzie oglądać play-off Tauron Ligi?

Półfinały Tauron Ligi można śledzić na antenach Polsatu Sport. Nie jest to żadną nowością, gdyż stacja ta prowadziła również relacje na żywo z sezonu zasadniczego. Transmisja będzie dostępna także na Polsat Box Go.

Przeczytaj także o półfinałach PlusLigi siatkarzy.