Zakłady na siatkówkę | Gdzie i co można obstawiać?

Zakłady na siatkówkę | Gdzie i co można obstawiać?

Siatkówka to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportu w Polsce, tuż obok piłki nożnej czy tenisa ziemnego. W związku z tym, warto przyjrzeć się, jak prezentują się zakłady bukmacherskie siatkówka.

Zakłady bukmacherskie siatkówka – gdzie obstawiać?

Zanim krok po kroku opiszemy, jak wygląda obstawianie siatkówki, pozwól, że przedstawimy Ci naszym zdaniem najlepszych bukmacherów na siatkówkę. Wskazane poniżej zakłady bukmacherskie nie tylko oferują wiele zakładów na siatkówkę, dobre kursy, ale też transmitują mecze na żywo, co jest kluczowe dla wszystkich tych, którzy nie zamierzają wykupywać coraz to droższych abonamentów telewizyjnych.

Bukmacher Zakłady na siatkówkę Kod promocyjny

Zakłady bukmacherskie STS

Wiele ciekawych transmisji z meczy siatkówki, atrakcyjny bonus na start (freebet 30 zł oraz 1474 zł innych bonusów) oraz solidne zakłady na siatkówkę. To wszystko znajdziesz u tego bukmachera.

Odbierz bonus STS z kodem promocyjnym

W Betclic na start otrzymasz cashback (zakład bez ryzyka) do 200 zł. Do wykorzystania także na siatkówkę. Poza tym bukmacher ma sporo transmisji, dobre zakłady i wyjątkowo atrakcyjne kursy na siatkówkę. 

Odbierz bonus Betclic z kodem promocyjnym

Fortuna kod promocyjny

W ofercie Fortuny siatkówka jest jednym z głównych sportów. Odbierz 20 zł bez depozytu na start, a do tego kolejne bonusy - nawet 2600 zł i obstawiaj siatkówkę. Spotkasz tu wiele zakładów i korzystne kursy.

Odbierz bonus Fortuna z kodem promocyjnym

W naszym odczuciu, najlepszy bukmacher na siatkówkę znajduje się w powyższej tabeli. Oferty wskazanych bukmacherów są do siebie bardzo zbliżone, więc ostatecznie gracze powinni kierować się osobistymi preferencjami, na przykład co do bonusów czy zakresu transmisji wideo, który można sprawdzić bezpośrednio na stronach wskazanych zakładów bukmacherskich.

Rodzaje zakładów bukmacherskich

Czas teraz na to, na co pewnie najbardziej czekałeś, a więc odpowiedzmy na pytanie, jakie są zakłady bukmacherskie siatkówka. Co można właściwie obstawiać? Wiele rzeczy. I wbrew temu co mogłeś pomyśleć, siatkówka zakłady to nie tylko stawianie na zwycięzcę meczu, ale też wiele innych opcji, dla graczy szukających dodatkowych wrażeń. Wszystko opisaliśmy poniżej.

Zakłady na zwycięzcę meczu

To najprostsze, oraz nie ma co ukrywać, najbardziej popularne zakłady na siatkówkę. Twoim zadaniem jest poprawne wytypowanie, która drużyna wygra mecz.

Dokładna ilość setów

To już nieco trudniejszy zakład, polegający na określeniu dokładnej liczby setów w meczu. Np. trzy sety. Wówczas spotkanie musi zakończyć się wynikiem 3:0 dla obojętnie której drużyny.

Poniżej/powyżej setów

Siatkówka zakłady to również obstawianie zakresu setów. I tak oto możesz postawić zakład, że w meczu będzie więcej, niż 3.5 seta, co oznacza, że muszą zostać rozegrane co najmniej cztery sety, żeby Twój zakład został zakwalifikowany jako zwycięski.

zakłady bukmacherskie siatkówka

Ilość punktów powyżej/poniżej

Podobnie, jak powyżej/poniżej setów możesz obstawiać też punkty. I tutaj masz możliwość typowania punktów w całym meczu bądź w poszczególnym secie. Na przykład możesz postawić zakłady na to, że w 1. secie łączna liczba punktów będzie wyższa od 40.5 lub, że w drugim secie będzie ich mniej, niż 41.5.

Wygra do zera

To dość ciekawe zakłady bukmacherskie siatkówka. Musisz określić, która drużyna wygra mecz do zera. Musisz zatem nie tylko trafić zwycięzcę, ale i precyzyjnie, że mecz zakończy się wynikiem 3:0.

Dokładny wynik

Równie trudniejszym zakładem jest dokładny wynik. Podobnie, jak powyżej musisz wytypować zwycięzcę meczu i jego wynik. Na przykład Polska wygra z Kubą 3:1.

Wygra seta

Ciekawe są też zakłady na to, czy drużyna wygra w meczu seta: tak lub nie. Sprawdzają się zwłaszcza, kiedy faworyt gra z reprezentacją czy drużyną skazywaną na totalne pożarcie.

Zakłady łączone

Możesz wykorzystać łączone zakłady bukmacherskie siatkówka. Wśród nich jest wiele konfiguracji, a najpopularniejsze to: zwycięzca meczu + zwycięzca 1. seta, zwycięzca meczu + powyżej/ poniżej X punktów czy zwycięzca meczu + powyżej/poniżej X setów. Pamiętaj jednak, że w przypadku takich zakładów musisz trafić wszystkie zmienne. Na przykład jeśli w zakładzie zwycięzca meczu + zwycięzca 1. seta, trafisz zwycięzcę meczu, ale pomylisz się co do 1. seta, to Twój kupon zostanie rozstrzygnięty jako przegrany.

Handicap

Kolejną opcją na obstawianie siatkówki są handicapy. W ten sposób możesz wskazać zwycięzcę z zastosowaniem handicapu punktowego bądź setowego. Co to oznacza? Tyle, że już na starcie danej drużynie odejmujesz bądź dodajesz punkty/sety. I w ten oto sposób zostanie zweryfikowany końcowy wynik meczu i Twój zakład. Na przykład Polska wygra z Serbią (handicap -1.5 seta). Taki zakład oznacza, że reprezentacja Polski w siatkówce musi pokonać rywali różnicą 2 setów, 3:0 lub 3:1. Ponieważ od jej wyniku zostanie odjęte 1.5 seta i wówczas wskazany zostanie zwycięzca meczu u bukmachera.

Wskazaliśmy tylko najpopularniejsze rodzaje zakładów bukmacherskich na siatkówkę. Tak naprawdę wszystko zależy od bukmacherów. Mogą oni zaproponować dowolny zakład, jaki przyjdzie im do głowy.

Zakłady na żywo

Siatkówkę możesz obstawiać przedmeczowo, ale i na żywo, kiedy już spotkanie trwa. Wówczas dochodzą kolejne rodzaje zakładów bukmacherskich, a wśród nich np. kto pierwszy zdobędzie X punktów, kto wygra następnego seta i tym podobne. W zakładach na żywo dynamicznie zmieniają się też kursy bukmacherskie względem tego, co dzieje się na parkiecie. To dobra okazja, żeby wykorzystać spadek lub wzrost kursów, kiedy przeczuwasz, że za chwilę coś może się wydarzyć po Twojej myśli.

Zakłady długoterminowe

Istnieją też siatkówka zakłady długoterminowe. W ten oto sposób przed rozpoczęciem danych rozgrywek lub w ich trakcie możesz wskazać zwycięzcę. Na przykład obstawiasz, kto wygra nadchodzące Mistrzostwa Świata w siatkówce. Zakłady długoterminowe nie ograniczają się jednak do zwycięzcy. Możesz też typować top3, jak daleko zajdzie dana drużyna czy kto będzie MVP turnieju.

Które zakłady na siatkówkę są najlepsze?

Na to pytanie odpowiedzieć jest niezwykle trudno. Zazwyczaj to, które zakłady bukmacherskie siatkówka są najlepsze rozpatruje się w kontekście konkretnego meczu. Kiedy Polska z Brazylią, nie polecimy przecież raczej zakładu na 3:0, ale kiedy gra z kimś słabszym, to już jak najbardziej tak. Jeśli jesteś początkującym, to zalecamy jednak zabawę w zakłady na siatkówkę od obstawiania zwycięzcy i zakładów na sety.

Jak obstawiać siatkówkę?

Chcesz stawiać zakłady bukmacherskie siatkówka? Spójrz na poniższą instrukcję.

  1. Zarejestruj się u wybranego przez siebie bukmachera. Możesz skorzystać z naszych propozycji i dokonać rejestracji z kodem promocyjnym.
  2. Wpłać pieniądze na grę lub wykorzystaj darmowy środki (jeśli bukmacher oferuje darmowy zakład bez depozytu).
  3. Znajdź interesującą Cię rozgrywkę, mecz, a następnie przejrzyj zakłady.
  4. Porównaj statystyki, ostatnie wyniki drużyn i zdecyduj się na konkretny zakład.
  5. Kliknij w kurs, zakład zostanie umieszczony na kuponie.
  6. Wprowadź stawkę kuponu i wyślij zakład.

To instrukcja, jak postawić na siatkówkę zakłady pojedyncze. Możesz też stawiać zakłady akumulowane, dodając do kuponu więcej typów.

Gdzie znaleźć dobre typy na siatkówkę?

Siatkówka typy zamieszczamy regularnie na naszej stronie głównej. Pod uwagę bierzemy zarówno mecze polskich drużyn, jak i występy reprezentacji Polski w siatkówce. Nie radzimy płacić za siatkówka typy, bo w internecie – a także na naszej stronie – można znaleźć wiele wartościowych typów bukmacherskich całkowicie za darmo. I co najważniejsze. Naszym czytelnikom nigdy nie każemy ślepo sugerować się naszymi typami. Traktuj je bardziej jako podpowiedź czy kontrę do Twoich prognoz, niż pewniaki, które na pewno się sprawdzą.

FAQ

  • Jak stawiać zakłady bukmacherskie siatkówka?

Zarejestruj się u bukmachera, wpłać środki, znajdź zakład i wyślij kupon. Wszystkie kroki szczegółowo opisaliśmy w naszym poradniku.

  • Jaki jest najlepszy bukmacher na siatkówkę?

Regularnie przyglądamy się zakładom bukmacherskimi. Najlepsze oferty na siatkówkę znajdziesz w naszym materiale.

  • Czy bukmacherzy oferują bonusy na siatkówkę?

Tak i to bardzo często. Warto śledzić ich propozycje.