Terminarz grupy IV III ligi na rundę jesienną sezonu 2020/2021

Terminarz grupy IV III ligi na rundę jesienną sezonu 2020/2021

W pierwszy weekend sierpnia wystartuje sezon 2020/2021 w rozgrywkach grupy IV III ligi, który poprowadzi Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej. Przyjęto w nim wariant z 20 zespołami (bez ewentualnych spadków z II ligi). Województwo lubelskie na tym szczeblu reprezentuje osiem zespołów: Avia Świdnik, Chełmianka Chełm, Hetman Zamość, Lewart Lubartów, Orlęta Radzyń Podlaski, Podlasie Biała Podlaska, Stal Kraśnik i Wisła Puławy. 

1. kolejka (1-2 sierpnia)
Lewart Lubartów – Podhale Nowy Targ
Siarka Tarnobrzeg – Wisłoka Dębica
Wisła Sandomierz – Chełmianka Chełm
KS Wiązownica – Hetman Zamość
Stal Kraśnik – Korona II Kielce
ŁKS Łagów – Jutrzenka Giebułtów
Wisła Puławy – Wólczanka Wólka Pełkińska
Sokół Sieniawa – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Orlęta Radzyń Podlaski – Podlasie Biała Podlaska
Cracovia II – Avia Świdnik

2. kolejka (8-9 sierpnia)
Podhale Nowy Targ – Avia Świdnik
Podlasie Biała Podlaska – Cracovia II
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Orlęta Radzyń Podlaski
Wólczanka Wólka Pełkińska – Sokół Sieniawa
Jutrzenka Giebułtów – Wisła Puławy
Korona II Kielce – ŁKS Łagów
Hetman Zamość – Stal Kraśnik
Chełmianka Chełm – KS Wiązownica
Wisłoka Dębica – Wisła Sandomierz
Lewart Lubartów – Siarka Tarnobrzeg

3. kolejka (12 sierpnia)
Siarka Tarnobrzeg – Podhale Nowy Targ
Wisła Sandomierz – Lewart Lubartów
KS Wiązownica – Wisłoka Dębica
Stal Kraśnik – Chełmianka Chełm
ŁKS Łagów – Hetman Zamość
Wisła Puławy – Korona II Kielce
Sokół Sieniawa – Jutrzenka Giebułtów
Orlęta Radzyń Podlaski – Wólczanka Wólka Pełkińska
Cracovia II – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Avia Świdnik – Podlasie Biała Podlaska

4. kolejka (15-16 sierpnia)
Podhale Nowy Targ – Podlasie Biała Podlaska
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Avia Świdnik
Wólczanka Wólka Pełkińska – Cracovia II
Jutrzenka Giebułtów – Orlęta Radzyń Podlaski
Korona II Kielce – Sokół Sieniawa
Hetman Zamość – Wisła Puławy
Chełmianka Chełm – ŁKS Łagów
Wisłoka Dębica – Stal Kraśnik
Lewart Lubartów – KS Wiązownica
Siarka Tarnobrzeg – Wisła Sandomierz

5. kolejka (22-23 sierpnia)
Wisła Sandomierz – Podhale Nowy Targ
KS Wiązownica – Siarka Tarnobrzeg
Stal Kraśnik – Lewart Lubartów
ŁKS Łagów – Wisłoka Dębica
Wisła Puławy – Chełmianka Chełm
Sokół Sieniawa – Hetman Zamość
Orlęta Radzyń Podlaski – Korona II Kielce
Cracovia II – Jutrzenka Giebułtów
Avia Świdnik – Wólczanka Wólka Pełkińska
Podlasie Biała Podlaska – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

6. kolejka (26 sierpnia)
Podhale Nowy Targ – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wólczanka Wólka Pełkińska – Podlasie Biała Podlaska
Jutrzenka Giebułtów – Avia Świdnik
Korona II Kielce – Cracovia II
Hetman Zamość – Orlęta Radzyń Podlaski
Chełmianka Chełm – Sokół Sieniawa
Wisłoka Dębica – Wisła Puławy
Lewart Lubartów – ŁKS Łagów
Siarka Tarnobrzeg – Stal Kraśnik
Wisła Sandomierz – KS Wiązownica

7. kolejka (29-30 sierpnia)
KS Wiązownica – Podhale Nowy Targ
Stal Kraśnik – Wisła Sandomierz
ŁKS Łagów – Siarka Tarnobrzeg
Wisła Puławy – Lewart Lubartów
Sokół Sieniawa – Wisłoka Dębica
Orlęta Radzyń Podlaski – Chełmianka Chełm
Cracovia II – Hetman Zamość
Avia Świdnik – Korona II Kielce
Podlasie Biała Podlaska – Jutrzenka Giebułtów
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Wólczanka Wólka Pełkińska

8. kolejka (5-6 września)
Podhale Nowy Targ – Wólczanka Wólka Pełkińska
Jutrzenka Giebułtów – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Korona II Kielce – Podlasie Biała Podlaska
Hetman Zamość – Avia Świdnik
Chełmianka Chełm – Cracovia II
Wisłoka Dębica – Orlęta Radzyń Podlaski
Lewart Lubartów – Sokół Sieniawa
Siarka Tarnobrzeg – Wisła Puławy
Wisła Sandomierz – ŁKS Łagów
KS Wiązownica – Stal Kraśnik

9. kolejka (12-13 września)
Stal Kraśnik – Podhale Nowy Targ
ŁKS Łagów – KS Wiązownica
Wisła Puławy – Wisła Sandomierz
Sokół Sieniawa – Siarka Tarnobrzeg
Orlęta Radzyń Podlaski – Lewart Lubartów
Cracovia II – Wisłoka Dębica
Avia Świdnik – Chełmianka Chełm
Podlasie Biała Podlaska – Hetman Zamość
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Korona II Kielce
Wólczanka Wólka Pełkińska – Jutrzenka Giebułtów

10. kolejka (19-20 września)
Podhale Nowy Targ – Jutrzenka Giebułtów
Korona II Kielce – Wólczanka Wólka Pełkińska
Hetman Zamość – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Chełmianka Chełm – Podlasie Biała Podlaska
Wisłoka Dębica – Avia Świdnik
Lewart Lubartów – Cracovia II
Siarka Tarnobrzeg – Orlęta Radzyń Podlaski
Wisła Sandomierz – Sokół Sieniawa
KS Wiązownica – Wisła Puławy
Stal Kraśnik – ŁKS Łagów

11. kolejka (26-27 września)
ŁKS Łagów – Podhale Nowy Targ
Wisła Puławy – Stal Kraśnik
Sokół Sieniawa – KS Wiązownica
Orlęta Radzyń Podlaski – Wisła Sandomierz
Cracovia II – Siarka Tarnobrzeg
Avia Świdnik – Lewart Lubartów
Podlasie Biała Podlaska – Wisłoka Dębica
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Chełmianka Chełm
Wólczanka Wólka Pełkińska – Hetman Zamość
Jutrzenka Giebułtów – Korona II Kielce

12. kolejka (3-4 października)
Podhale Nowy Targ – Korona II Kielce
Hetman Zamość – Jutrzenka Giebułtów
Chełmianka Chełm – Wólczanka Wólka Pełkińska
Wisłoka Dębica – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Lewart Lubartów – Podlasie Biała Podlaska
Siarka Tarnobrzeg – Avia Świdnik
Wisła Sandomierz – Cracovia II
KS Wiązownica – Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Kraśnik – Sokół Sieniawa
ŁKS Łagów – Wisła Puławy

13. kolejka (10-11 października)
Wisła Puławy – Podhale Nowy Targ
Sokół Sieniawa – ŁKS Łagów
Orlęta Radzyń Podlaski – Stal Kraśnik
Cracovia II – KS Wiązownica
Avia Świdnik – Wisła Sandomierz
Podlasie Biała Podlaska – Siarka Tarnobrzeg
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Lewart Lubartów
Wólczanka Wólka Pełkińska – Wisłoka Dębica
Jutrzenka Giebułtów – Chełmianka Chełm
Korona II Kielce – Hetman Zamość

14. kolejka (17-18 października)
Podhale Nowy Targ – Hetman Zamość
Chełmianka Chełm – Korona II Kielce
Wisłoka Dębica – Jutrzenka Giebułtów
Lewart Lubartów – Wólczanka Wólka Pełkińska
Siarka Tarnobrzeg – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wisła Sandomierz – Podlasie Biała Podlaska
KS Wiązownica – Avia Świdnik
Stal Kraśnik – Cracovia II
ŁKS Łagów – Orlęta Radzyń Podlaski
Wisła Puławy – Sokół Sieniawa

15. kolejka (24-25 października)
Sokół Sieniawa – Podhale Nowy Targ
Orlęta Radzyń Podlaski – Wisła Puławy
Cracovia II – ŁKS Łagów
Avia Świdnik – Stal Kraśnik
Podlasie Biała Podlaska – KS Wiązownica
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Wisła Sandomierz
Wólczanka Wólka Pełkińska – Siarka Tarnobrzeg
Jutrzenka Giebułtów – Lewart Lubartów
Korona II Kielce – Wisłoka Dębica
Hetman Zamość – Chełmianka Chełm

16. kolejka (31 października)
Podhale Nowy Targ – Chełmianka Chełm
Wisłoka Dębica – Hetman Zamość
Lewart Lubartów – Korona II Kielce
Siarka Tarnobrzeg – Jutrzenka Giebułtów
Wisła Sandomierz – Wólczanka Wólka Pełkińska
KS Wiązownica – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Stal Kraśnik – Podlasie Biała Podlaska
ŁKS Łagów – Avia Świdnik
Wisła Puławy – Cracovia II
Sokół Sieniawa – Orlęta Radzyń Podlaski

17. kolejka (7-8 listopada)
Orlęta Radzyń Podlaski – Podhale Nowy Targ
Cracovia II – Sokół Sieniawa
Avia Świdnik – Wisła Puławy
Podlasie Biała Podlaska – ŁKS Łagów
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Stal Kraśnik
Wólczanka Wólka Pełkińska – KS Wiązownica
Jutrzenka Giebułtów – Wisła Sandomierz
Korona II Kielce – Siarka Tarnobrzeg
Hetman Zamość – Lewart Lubartów
Chełmianka Chełm – Wisłoka Dębica

18. kolejka (11 listopada)
Podhale Nowy Targ – Wisłoka Dębica
Lewart Lubartów – Chełmianka Chełm
Siarka Tarnobrzeg – Hetman Zamość
Wisła Sandomierz – Korona II Kielce
KS Wiązownica – Jutrzenka Giebułtów
Stal Kraśnik – Wólczanka Wólka Pełkińska
ŁKS Łagów – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wisła Puławy – Podlasie Biała Podlaska
Sokół Sieniawa – Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski – Cracovia II

19. kolejka (14-15 listopada)
Cracovia II – Podhale Nowy Targ
Avia Świdnik – Orlęta Radzyń Podlaski
Podlasie Biała Podlaska – Sokół Sieniawa
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Wisła Puławy
Wólczanka Wólka Pełkińska – ŁKS Łagów
Jutrzenka Giebułtów – Stal Kraśnik
Korona II Kielce – KS Wiązownica
Hetman Zamość – Wisła Sandomierz
Chełmianka Chełm – Siarka Tarnobrzeg
Wisłoka Dębica – Lewart Lubartów

0 0 vote
Article Rating