Polska – Łotwa kurs 150.00 na wygraną reprezentacji Polski

Przed nami towarzyski mecz Polska – Łotwa. Kurs 150.00 na wygraną Polaków to bonus bukmachera STS. Poniżej zapoznasz się ze szczegółowymi warunkami promocji.

Polska - Łotwa kurs 150

ODBIERZ BONUS

Kurs 150.00 na wygraną Polski z Łotwą (STS)

Polska – Łotwa będzie meczem towarzyskim, który zapewne pozwoli Michałowi Probierzowi na przysłowiowy przegląd wojsk. Nie oznacza to jednak, że biało-czerwoni potraktują rywali ulgowo. Zwłaszcza, że mają sporo do udowodnienia po nieudanych eliminacjach Euro 2024. Z tej racji bukmacher STS przygotował bonus na mecz Polska – Łotwa. Kurs 150.00 może przynieść wygraną 300 złotych w przypadku postawienia zakładu za 2 złote. Oferta obowiązuje wyłącznie nowych graczy, którzy zarejestrują w STS kod promocyjny: STSMAX.

  1. Zarejestruj się z kodem STSMAX
  2. Zaakceptuj zgody na kontakty marketingowe
  3. Wpłać co najmniej 50 złotych
  4. Postaw za minimum 2 złote zakład przedmeczowy na wygraną Polaków w meczu Polska – Łotwa
  5. Bukmacher aktywuje kurs 150.00
  6. Jeżeli trafisz, otrzymasz swoją wygraną i 300 złotych w bonusie

Bonus 300 zł na mecz Polska – Łotwa łączy się z zakładem bez ryzyka 100 złotych. To oznacza, że dodatkowo otrzymasz ubezpieczenie swojego zakładu. Jeżeli nie trafisz, dostaniesz zwrot stawki w formie gotówki. Ponadto STS przygotował bonus za pierwsze doładowanie konta, a łączną wartość pakietu powitalnego to aż 1660 złotych. Ze szczegółowymi warunkami i bonusami zapoznasz się po kliknięciu w poniższy link.

ODBIERZ BONUS