Świąteczny Survival w Superbet: 600 000 PLN w puli!

Bukmacher Superbet wystartuje z wyjątkową akcją promocyjną z okazji Świąt Bożego Narodzenia, która rozpocznie się dość nietypowo, bowiem 24 listopada. W puli nagród  Świątecznego Survivalu jest aż 600 000 złotych.

Świąteczny Survival Superbet

wejdź na stronę

Superbet Świąteczny Survival z pulą nagród 600 000 PLN

Na Święta Bożego Narodzenia robimy sobie różne wyzwania, często są to Kalendarze Świąteczne, ale ciekawe wyzwanie proponuje teraz bukmacher Superbet. Świąteczny Survival to akcja, w której nagrodzeni zostaną najbardziej wytrwali typerzy. Bukmacher ma dla nich do podziału pulę o łącznej wartości aż 600 000 złotych.

Żeby dołączyć do zabawy, należy zarejestrować się, podając w Superbet kod promocyjny: LUBSUPER, a następnie grać na zasadach bukmachera. O co dokładnie dochodzi? O to, żeby w okresie od 24.11.2023 (00:01) do 23.12.2023 (23:59) roku., czyli wtedy kiedy trwa akcja, stawiać regularnie kuponu. Wystarczy, że będziesz aktywny przez 30 dni z rzędu, a weźmiesz udział w podziale puli nagród o wartości 600 000 zł.

Świąteczny Survival to wyjątkowa akcja, a jako aktywność rozumie się wysłanie co najmniej jednego zakładu dziennie o stawce minimum 30 złotych, który zostanie rozliczony w danym dniu. Wytrwaj do końca Świątecznego Survivalu i wygraj!

Co ważne, nie musisz zapisywać się do tej promocji ani niczego aktywować. Wystarczy, że będziesz stawiał regulaminowe kupony przez 30 dni w dniach wskazanych w regulaminie akcji oraz w powyższym tekście. Warto dodać na sam koniec, że w promocji Świąteczny Survival nie biorą udziału zakłady wypłacone z wykorzystaniem funkcji cash-out.