Polska – Mołdawia bonus 300 zł za zwycięstwo Polaków

Kolejna mocna oferta promocyjna pojawiła się u bukmachera Fortuna. Tym razem ten operator proponuje na mecz Polska – Mołdawia bonus 300 zł za wygraną biało-czerwonych. Zapoznaj się ze szczegółami w tekście.

bonus Polska - Mołdawia

ODBIERZ BONUS

300 zł bonusu za zwycięstwo Polski z Mołdawią (Fortuna)

Żeby skorzystać z 300 złotych bonusu za zwycięstwo reprezentacji Polski nad Mołdawią konieczne jest założenie konta z kodem promocyjnym Fortuna lub z czerwonego przycisku widocznego w tekście. Następnie musisz spełnić jeszcze kilka warunków. Oto regulamin krok po kroku:

  1. Zarejestruj się we Fortunie, z przycisku w tekście lub wpisując nasz kod promocyjny.
  2. Zaakceptuj zgody na kontakty marketingowe.
  3. Wpłać na grę minimum 30 złotych.
  4. Postaw zakład na zwycięstwo Polski z Mołdawią (minimalna stawka to 2 złote).
  5. Jeżeli wygrasz, otrzymasz wygraną po kursie z oferty oraz 300 złotych bonusu.

ODBIERZ BONUS

Mecz Polska – Mołdawia już 15 października 2023 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Polacy są faworytami i nikt, kto stawia typy, nie wyobraża sobie innego scenariusza, aniżeli wygrana biało-czerwonych. Liczymy nie tylko na dobry wynik, ale przede wszystkim na to, że Polacy pokażą styl i charakter, których brakowało w wielu ostatnich spotkaniach. Jeżeli zamierzasz obstawiać, skorzytaj z bonusu Fortuna. Dodatkowo, za kod promocyjny otrzymasz 20 zł freebetu bez depozytu oraz 100 zł cashbacku na swój pierwszy kupon. Nie trafisz? Otrzymasz zwrot stawki!