Polska – Mołdawia kurs 200.00 na biało-czerwonych!

Bukmacher Superbet wystartował z kolejną ofertą promocyjną. Tym razem bonus dotyczy eliminacyjnego meczu Polska – Mołdawia. Kurs 200.00 na zwycięstwo reprezentacji Polski oraz 100 złotych bonusu za Superprzewagę.

Polska - Mołdawia bonus Superbet

ODBIERZ BONUS

Polska – Mołdawia: kurs 200.00 na zwycięstwo biało-czerwonych (Superbet)

Od razu trzeba wspomnieć, że kurs 200.00 na zwycięstwo Polaków przeznaczony jest dla graczy, którzy nie posiadają jeszcze swojego konta w zakładach bukmacherskich Superbet. Wymagany jest kod promocyjny Superbet: BETMAX, który wpiszesz przy rejestracji. Zapoznaj się teraz z najważniejszymi warunkami promocji:

  1. Załóż konto u bukmachera Superbet, korzystając z kodu promocyjnego BETMAX.
  2. Doładuj swoje konto kwotą co najmniej 50 złotych.
  3. Postaw zakład przedmeczowy na wygraną Polski z Mołdawią.
  4. Wymagana jest stawka 2 złote lub wyższa.
  5. Jeżeli trafisz, oprócz wygranej, odbierzesz 400 złotych w bonusie.
  6. Kolejne 100 złotych bonusu trafi na Twoje konto, jeżeli w meczu aktywowana zostanie Superprzewaga, a więc jedna z drużyn osiągnie w jego dowolnym momencie dwubramkowe prowadzenie.

ODBIERZ BONUS

Dla reprezentacji Polski wygrana z Mołdawią będzie niezwykle istotna. Biało-czerwoni ostatnio zwyciężyli z Wyspami Owczymi, dzięki czemu awansowali na drugie miejsce w tabeli, dające bezpośredni awans na Euro 2024. Mecz Polska – Mołdawia będzie z pewnością dla nas trudniejszy, ale ewentualna wygrana umocni nas na fotelu wicelidera. Jeżeli takie są Twoje typy, skorzytaj z bonusu przygotowanego przez Superbet. Dodatkowo za kod promocyjny otrzymasz ofertę powitalną o łącznej wartości aż 3754 złotych.