Anglia – Malta typy i kursy bukmacherskie (17.11.2023)

Czas na kolejne starcia w ramach eliminacji do przyszłorocznych finałów Mistrzostw Europy w piłce nożnej, które rozegrane zostaną na niemieckich boiskach. Sprawdźcie nasze na potyczkę Anglia – Malta typy i wykorzystajcie je u swoich bukmacherów.

Anglia – Malta typy bukmacherskie

To najprawdopodobniej będzie jedno z najbardziej jednostronnych pojedynków w dziewiątej kolejce eliminacji do przyszłorocznego EURO 2024. Pewni awansu reprezentanci Anglii podejmą przed własną publicznością na Wembley ekipę Malty, która jest jednym z najgorszych zespołów w całej eliminacyjnej stawce. Sama obecność na tym londyńskim obiekcie dla gości będzie z pewnością nie lada przeżyciem. Większość z nas nie zadaje sobie pytania kto wygra to spotkanie ale ile goli zdobędą podopieczni Garetha Southgaet’a. Nasze na mecz Anglia – Malta typy wybraliśmy po analizie ostatnich pojedynków jak i historii bezpośrednich starć.

Anglia - Malta typy

Reprezentacja Anglii to jeden z zespołów, który zagwarantował sobie już udział w turnieju finałowym Mistrzostw Europy 2024. Synowie Albionu pewnie poczynają sobie w grupie C. Po rozegraniu sześciu meczów są zespołem, który nie zaznał goryczy porażki. W eliminacjach EURO 2024 wygrali oni do tej pory pięć spotkań i zremisowali jedno (z Ukrainą). Z dorobkiem szesnastu oczek są liderami swojej grupy eliminacyjnej.

Na przeciwległym biegunie znajdują się reprezentanci Malty. Są oni (obok Cypru, Gibraltaru, San Marino i Liechtensteinu) zespołem, który do tej pory w tych eliminacjach nie zdobył ani jednego oczka. Co więcej zawodnicy z tego kraju strzelili w siedmiu meczach zaledwie dwa gole. Nie dajemy im zatem większych szans w pojedynku z Anglikami.

Według nas piątkowe starcie na Wembley zakończy się triumfem Synów Albionu. Jesteśmy tego pewni do tego stopnia, że stawiamy na zwycięstwo gospodarzy przy handicapie 0:2. Spoglądając w statystyki widzimy, że dwa ostatnie bezpośrednie pojedynki zakończyły się triumfem Anglików 4:0, stąd ten handicap. Drugi nasz typ to ilość goli w starciu powyżej 3.5. Taka sytuacja miała miejsce w czterech z sześciu ostatnich meczach z udziałem wyspiarzy.

Anglia – Malta kursy bukmacherskie

Patrząc na formę i składy obydwu ekip nie ma się co dziwić temu, że absolutnym faworytem są gospodarze. BetClic przedstawia następujące kursy: 1.01 na triumf Anglików, 30.00 na remis oraz 90 na wygraną reprezentacji Malty.

Anglia – Malta bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Podopieczni Garetha Southgate’a w ostatnim czasie odnieśli trzy zwycięstwa: 3:1 ze Szkocją, 1:0 z Australią oraz 3:1 z Włochami. Piłkarze Malty przegrywali kolejno 0:2 z Macedonią Północną, 0:4 z Włochami oraz 1:3 z Ukrainą. Wszystkie sześć bezpośrednich spotkań rozegranych do tej pory padło łupem Anglików. Ostatnie wyniki to dwa razy 4:0 oraz 2:0.

Gdzie oglądać Anglia – Malta? Transmisja i godzina

Mecz rozpocznie się w piątek, 17 listopada o godzinie 20:45. Obejrzeć go będzie można w Polsacie Sport Premium 2 oraz na platformie Polsat Box Go.