Austria – Belgia typy i kursy bukmacherskie (13.10.2023)

Kolejne mecze w eliminacjach do przyszłorocznych finałów Mistrzostw Europy przed nami. Sprawdźcie i wykorzystajcie nasze na mecz siódmej kolejki Austria – Belgia typy i analizy bukmacherskie.

Austria – Belgia typy i przewidywania

W piątkowy wieczór na Ernst Happel Stadion w Wiedniu zmierzą się pomiędzy sobą dwie, niepokonane ekipy w grupie F. Wiele wskazuje na to, że to właśnie te zespoły podzielą między siebie bilety na przyszłoroczne EURO 2024, które rozegranie zostanie na niemieckich boiskach. Przygotowane przez nas na potyczkę Austria – Belgia typy wybraliśmy po analizie statystyk obydwu zespołów. Zapraszamy do lektury.

Austria - Belgia typy

Od pewnego czasu reprezentacja Austrii zaczyna notować coraz lepsze wyniki. Wydaje się, że piłkarze znaleźli wspólny język z trenerem Ralfem Rangnickiem co ma przełożenie na bezpośrednie rezultaty. Obecnie Austriacy to dwudziesta dziewiąta ekipa rankingu FIFA ale wyniki w kwalifikacjach do EURO 2024 mogą napawać kibiców tej reprezentacji nadzieją. W pięciu pojedynkach zanotowali oni cztery zwycięstwa i remis. Z dorobkiem trzynastu oczek sklasyfikowani są na drugiej pozycji tuż za swoim piątkowym rywalem.

Czerwone Diabły to ścisła czołówka reprezentacyjnej piłki na świecie. W chwili obecnej Belgowie zajmują piątą lokatę w rankingu FIFA. Z pewnością będą oni też jednym z faworytów do triumfu w przyszłorocznych Mistrzostwach Europy. Po pięciu kolejkach podopieczni Domenico Tedesco mają na swoim koncie trzynaście oczek na co złożyły się cztery wygrane i remis. Sklasyfikowani są oni na fotelu lidera ze względu na lepszy bilans bramkowy niż ich piątkowi rywale- Austriacy.

Według nas pojedynek w Wiedniu będzie niezwykle zacięty ale zakończy się on triumfem gości. Belgowie są w tym momencie jednym z najlepszych zespołów na świecie. Dodatkowo przemawiają za nimi statystyki. Spoglądając w nie widzimy, że wygrali oni aż trzynaście z ostatnich piętnastu pojedynków w eliminacjach do EURO. Liczymy na zacięte, pełne goli spotkanie. Stawiamy, że obydwa zespoły znajdą drogę do siatki rywali- tak było w dziesięciu z ostatnich piętnastu meczach z udziałem reprezentacji Austrii.

Austria – Belgia ostatnie wyniki

Rezultaty z ostatnich pojedynków obydwu reprezentacji prezentują się następująco.

Ostatnie mecze Austrii

  • Szwecja – Austria 1:3
  • Austria – Mołdawia 1:1
  • Austria – Szwecja 2:0

Ostatnie mecze Belgii

  • Belgia – Estonia 5:0
  • Azerbejdżan – Belgia 0:1
  • Estonia – Belgia 0:3

Austria – Belgia bezpośrednie mecze

Do tej pory rozegrane zostało pięć bezpośrednich pojedynków.

  • Belgia – Austria 1:1
  • Austria – Belgia 0:2
  • Belgia – Austria 4:4

Warto zauważyć, że w tych meczach tylko raz triumfowali Belgowie w pozostałych wypadkach mecze te kończyły się rezultatem remisowym. Jak będzie tym razem?

Austria – Belgia kursy bukmacherskie

Poznaliście już nasze na potyczkę Austria – Belgia typy. Kursy bukmacherów prezentują się następująco.

Gdzie oglądać Austria – Belgia? Transmisja

Kiedy i o której Austria – Belgia? Pojedynek rozpocznie się w piątek, 13 października o godzinie 20:45. Obejrzeć go będzie można w Polsacie Sport News oraz w serwisie Polsat Box Go.