Chorwacja – Turcja typy i kursy bukmacherskie (12.10.2023)

Przed nami już siódma kolejka spotkań w ramach rozgrywek eliminacji do przyszłorocznych Mistrzostw Europy, które odbędą się na boiskach naszych zachodnich sąsiadów. Sprawdźcie na mecz Chorwacja – Turcja typy i wykorzystajcie je przy obstawianiu.

Chorwacja – Turcja typy i kursy bukmacherskie

Rozgrywki eliminacyjne do EURO 2024 powoli wchodzą w decydującą fazę. W czwartek czeka na nas mecz na szczycie grupy D- Chorwacja – Turcja. Typy na to starcie przygotowaliśmy po wzięciu pod uwagę statystyk z ostatnich pojedynków jak i bezpośrednich starć. W Osijeku zapowiada się niesamowicie emocjonująca potyczka. Zapraszamy do lektury.

Chorwacja - Turcja typy

Wiele wskazuje na to, że czwartkowi rywale podzielić mogą między siebie bilety na turniej finałowy EURO 2024. Chorwaci, szósty zespół rankingu FIFA wymieniani są już w gronie ścisłych faworytów do zwycięstwa w przyszłorocznym czempionacie. W chwili obecnej piłkarze Zlatko Dalica z bilansem trzech zwycięstw i remisu i dorobkiem dziesięciu oczek są liderami grupy D, w której w akcji oglądać możemy jeszcze ekipy Turcji, Armenii, Walii i Łotwy.

Reprezentanci Turcji również są na dobrej drodze by już niedługo zameldować swój udział w finałach przyszłorocznego EURO. Po rozegraniu pięciu meczów piłkarze prowadzeni przez Stefana Kuntza legitymują się bilansem trzech zwycięstw, remisu i porażki. Dorobek dziesięciu oczek (taki sam jak Chorwatów) klasyfikuje ich na drugiej pozycji ze względu na gorszy bilans. Taka sytuacja w tabeli pozwala nam mieć nadzieję na niesamowicie ciekawy pojedynek.

Według nas mecz ten będzie bardzo wyrównany. Obydwa zespoły prezentują w tych eliminacjach wysoki poziom i ciekawą grę. Uważamy jednak, że to gospodarze otworzą wynik tego pojedynku. Spoglądając w statystyki widzimy, że taka sytuacja miała miejsce w trzech z pięciu ostatnich bezpośrednich pojedynkach. Drugi nasz typ to liczba goli w meczu poniżej 2.5. Takim rezultatem kończyły się cztery z ostatnich pięciu bezpośrednich pojedynków tych drużyn.

Chorwacja – Turcja ostatnie wyniki

Tak prezentują się rezultaty z ostatnich pojedynków obydwu reprezentacji.

Ostatnie mecze Chorwacji

  • Armenia – Chorwacja 0:1
  • Chorwacja – Łotwa 5:0
  • Chorwacja – Hiszpania 0:0

Ostatnie mecze Turcji

  • Japonia – Turcja 4:2
  • Turcja – Armenia 1:1
  • Turcja – Walia 2:0

Chorwacja – Turcja bezpośrednie mecze

Historia pojedynków tych zespołów sięga 1996 roku. Oto najświeższe wyniki.

  • Turcja – Chorwacja 0:2
  • Turcja – Chorwacja 3:3
  • Turcja – Chorwacja 1:0

W całej historii spotkań reprezentacja Turcji wygrała tylko raz. Czy w czwartek ta sztuka uda im się ponownie?

Chorwacja – Turcja kursy bukmacherskie

Nasze na mecz Chorwacja – Turcja typy znajdziecie powyżej. Kursy bukmacherów wyglądają następująco.

Gdzie oglądać Chorwacja – Turcja? Transmisja

Kiedy i o której Chorwacja – Turcja? Mecz rozpocznie się w czwartek, 12 października o godzinie 20:45. Spotkanie obejrzeć będzie można w Polsacie Sport Premium 3 PPV oraz na platformie Polsat Box Go.