Orzeł Łódź – Wilki Krosno typy, transmisja i przegląd meczu

Zmagania na zapleczu PGE Ekstraligi dostarczają niemałych emocji. Ciekawie powinno być również przy okazji starcia na łódzkiej Motoarenie. Przed tym pojedynkiem prezentujemy wam Orzeł Łódź – Wilki Krosno typy.

Kapitalne typy na spotkanie H. Skrzydlewska Orzeł Łódź – Cellfast Wilki Krosno (25.06.2022)

To może być spotkanie, w którym o końcowym rezultacie zadecydują detale. Analizując dotychczasowe wyniki obu ekip, za sensowne uważamy Orzeł Łódź – Wilki Krosno typy, że triumf tym razem odnotują przyjezdni.

Orzeł poniesie porażkę? Wilki są mocne

Cellfast Wilki Krosno już przed sezonem były wymieniane w gronie faworytów do walki o awans do PGE Ekstraligi. Rzeczywistość pokazała, że ta drużyna jest bardzo waleczna i może stawiać się praktycznie każdemu. Obecnie krośnianie są trzecią siłą eWinner 1. ligi. W ośmiu meczach zgromadzili 10 punktów. Pięciokrotnie zwyciężali, a trzykrotnie musieli uznawać wyższość rywali.

Orzeł Łódź - Wilki Krosno typy

H. Skrzydlewska Orzeł Łódź ma w dorobku trzy triumfy, remis, a także sześć meczów przegranych i w tabeli zajmuje piątą lokatę. W sumie ta ekipa zdobyła 8 “oczek” w 10 pojedynkach ligowych. Z pewnością nie jest to szczyt marzeń łódzkich żużlowców, działaczy i kibiców.

Pierwszy mecz tych dwóch ekip w bieżącym sezonie zakończył się prawdziwą kompromitacją Orła. Łodzianie przegrali w Krośnie aż 29:61. Sprawa punktu bonusowego wydaje się być sprawą zamkniętą. A kto wygra?

Ostatnie kolejki nie były udane dla Orła. Drużyna przegrywała mecz za meczem. Uważamy, że tym razem przełamania nie będzie. Cellfast Wilki są wymagającym zespołem i jak najbardziej mogą zwyciężyć na terenie rywala, który w tym sezonie nie błyszczy. Bezsprzecznie warto postawić na triumf krośnieńskich Wilków.

Jakie jeszcze Orzeł Łódź – Wilki Krosno kursy zasłużyły na uwagę? Naszym zdaniem bardzo możliwe jest to, że Andrzej Lebiediew w tym spotkaniu zapisze na swoim koncie przynajmniej 12 punktów. Ten zawodnik w bieżącym sezonie sprawuje się bardzo dobrze i ponownie powinien być mocnym ogniwem Wilków.

Orzeł Łódź – Wilki Krosno składy. Oto zestawienia obu ekip

Ten pojedynek w Łodzi zaplanowano na 25 czerwca. Jakie Orzeł Łódź – Wilki Krosno składy zostały awizowane przez przedstawicieli tych dwóch ekip? Możesz przeanalizować je poniżej:

Cellfast Wilki Krosno
1. Tobiasz Musielak
2. Vaclav Milik
3. Mateusz Szczepaniak
4. Rafał Karczmarz
5. Andrzej Lebiediew
6. Franciszek Karczewski
7. Krzysztof Sadurski

H. Skrzydlewska Orzeł Łódź
9. Brady Kurtz
10. Luke Becker
11. Norbert Kościuch
12. Marcin Nowak
13. Niels Kristian Iversen
14. Mateusz Dul

Orzeł Łódź – Wilki Krosno transmisja: gdzie, kiedy i o której obejrzeć mecz?

Pojedynek łódzkiego Orła z Wilkami Krosno zaplanowano na 25 czerwca. Początek zmagań przewidziany został na godz. 16:30.

Orzeł Łódź – Wilki Krosno transmisja dostępna będzie na Canal+ Sport 5, a także za pośrednictwem platformy Canal+ online.

FAQ

  • Jakim wynikiem zakończył się pierwszy mecz Wilki – Orzeł?

Ekipa Cellfast Wilków Krosno wygrała go aż 61:29.

  • Jak wygląda sytuacja w tabeli przed meczem Orzeł – Wilki?

Wilki znajdują się na trzecim miejscu, a Orzeł – na piątym.