Polonia Bydgoszcz – Landshut Devils typy, transmisja i składy

Abramczyk Polonia Bydgoszcz kontynuuje swój marsz w kierunku PGE Ekstraligi. Czy w trakcie najbliższego meczu postawi kolejny krok w stronę najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej? Prezentujemy Polonia Bydgoszcz – Landshut Devils typy.

Wyborne typy bukmacherskie na pojedynek Polonii Bydgoszcz z Landshut Devils (24.07.2022)

Przed pojedynkiem w mieście nad Brdą oczywiście jak najbardziej warto przeanalizować Polonia Bydgoszcz – Landshut Devils kursy. Zanosi się na to, że gospodarze odnotują pewny triumf. Z naszych analiz wynika, że są oni zdecydowanym faworytem tej konfrontacji.

Polonia Bydgoszcz potwierdzi klasę?

Abramczyk Polonia Bydgoszcz budowała skład z myślą walki o awans do PGE Ekstraligi. Co prawda bydgoszczanie perfekcyjni nie są i zdarzyły im się potknięcia, jednak trzeba wyraźnie podkreślić, że są naprawdę mocną ekipą i mogą wygrywać tak naprawdę z każdym rywalem.

Polonia Bydgoszcz - Landshut Devils typy

Aktualnie Polonia Bydgoszcz otwiera zestawienie eWinner 1. ligi. Na koncie tego zespołu widnieje 27 punktów. Póki co “Gryfy” zgromadziły dziesięć zwycięstw, jeden remis, a także dwie porażki. Bydgoszczanie mkną w kierunku PGE Ekstraligi, ale pamiętajmy, że wygranie rundy zasadniczej to jeszcze za mało. Trzeba będzie potwierdzić wysoką formę w play-offach.

A co słychać w Niemczech? Trans MF Landshut Devils to beniaminek rozgrywek. Wielu zwiastowało, że niemiecka ekipa będzie toczyć boje o utrzymanie. Tymczasem “Diabły” spisują się nadspodziewanie dobrze i po trzynastu meczach są trzecią siłą rywalizacji na zapleczu PGE Ekstraligi! Na koncie tej ekipy widnieje 17 punktów. Póki co ekipa z Landshut siedmiokrotnie wygrywała i poniosła sześć porażek.

Jak będzie tym razem? Proponujemy Polonia Bydgoszcz – Landshut Devils typy, że gospodarze przekonująco wygrają ten pojedynek – co najmniej 19 punktami. Pokaźne zwycięstwo Polonii obstawiamy choćby dlatego, że Niemcy mają duże problemy kadrowe.

“Sypie nam się kadra przed meczem z Polonią Bydgoszcz. Występy Nilssona i Hansena pod dużym znakiem zapytania” – poinformował na Twitterze Sławomir Kryjom, menedżer Landshut Devils.

W szeregach Polonii znów świetnie powinien się spisać Wiktor Przyjemski. Ten młody zawodnik ostatnimi czasy jest w wyśmienitej formie. Naszym zdaniem tym razem zdobędzie co najmniej 11 punktów.

Polonia Bydgoszcz – Landshut Devils składy. Oto awizowane zestawienia

Oczywiście kierownictwa obu zespołów zaprezentowały już Polonia Bydgoszcz – Landshut Devils składy awizowane. Jak wyglądają te zestawienia?

Abramczyk Polonia Bydgoszcz:
9. Kenneth Bjerre
10. Daniel Jeleniewski
11. Matej Zagar
12. Oleg Michaiłow
13. Adrian Miedziński
14. Wiktor Przyjemski
15. Przemysław Konieczny
16. 

Trans MF Landshut Devils:
1. Kai Huckenbeck
2. Mario Niedermeier
3. Erik Riss
4. Mads Hansen
5. Dimitri Berge
6. Norick Bloedorn
7. Erik Bachhuber
8. 

Polonia Bydgoszcz – Landshut Devils transmisja. Gdzie oglądać pojedynek?

Mecz Abramczyk Polonii Bydgoszcz z Trans MF Landshut Devils zaplanowany został na 24 lipca 2022 roku. Początek zmagań nastąpi o godzinie 14:00.

Wiadomo już, że Polonia Bydgoszcz – Landshut Devils transmisja nie będzie dostępna w telewizji. Ten mecz obejrzysz wyłącznie na platformie Canal+ online.

FAQ

  • Gdzie i kiedy oglądać mecz Polonii z Devils?

24 lipca o godz. 14:00 w Canal+ online.

  • Jakim wynikiem zakończył się pierwszy mecz?

Ekipa Trans MF Landshut Devils wygrała go 47:43.

Sprawdź też typy na mecz w Gorzowie i Częstochowie.