Polonia Bydgoszcz – Wilki Krosno typy, transmisja i zapowiedź

Przed nami fenomenalnie zapowiadający się pojedynek na zapleczu PGE Ekstraligi. Zmierzą się dwie drużyny, które mają bardzo wysokie aspiracje. Prezentujemy najlepsze Polonia Bydgoszcz – Wilki Krosno typy na to spotkanie.

Zobacz kapitalne typy na mecz Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Cellfast Wilki Krosno (19.06.2022)

Przejrzeliśmy Polonia Bydgoszcz – Wilki Krosno kursy, by móc stworzyć atrakcyjne typy. Co przeczuwamy przed hitowym pojedynkiem na torze przy Sportowej 2 w mieście nad Brdą?

Hitowe starcie dla Polonii?

Fani klubów z Bydgoszczy i Krosna z pewnością szalenie mocno ostrzą sobie zęby na to spotkanie. Przewidujemy, że na torze naprawdę będzie się działo! To może być niezwykle zacięty pojedynek. Kto wyjdzie z niego zwycięsko? Poniżej omówimy nasze Polonia Bydgoszcz – Wilki Krosno typy.

Polonia Bydgoszcz - Wilki Krosno typy

Zanim przejdziemy do typów, skupmy się na aktualnej sytuacji w tabeli eWinner 1. ligi. Po zwycięstwie nad Falubazem Zielona Góra liderem tego zestawienia jest ekipa Abramczyk Polonii Bydgoszcz. “Gryfy” do tej pory zapisały na swoim koncie sześć zwycięstw, jeden remis i dwie porażki.

Cellfast Wilki Krosno mają w dorobku 10 “oczek”, ale odjechały dwa mecze mniej niż bydgoska Polonia. Krośnianie w pięciu spotkaniach wygrywali, natomiast dwa razy musieli uznawać wyższość przeciwnej drużyny.

Do pierwszej konfrontacji tych dwóch ekip w bieżącym sezonie eWinner 1. ligi doszło 13 maja 2022 roku. Wówczas Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonała Cellfast Wilki Krosno 45:44. Liderami krośnieńskiej ekipy byli wtedy tacy zawodnicy jak Tobiasz Musielak (11), Andrzej Lebiediew (11+1), oraz Vaclav Milik (10). Po przeciwnej stronie barykady najlepiej spisali się Kenneth Bjerre (10+1), Matej Zagar (10) oraz Daniel Jeleniewski (9+1).

A jak będzie tym razem? Skoro “Gryfy” wygrały w Krośnie, to przeczuwamy, że tym bardziej okażą się lepsze w domowym pojedynku z Wilkami. Bydgoszczanom pomóc powinna nawierzchnia. Co prawda dotychczas nie była dla nich ogromnym atutem, ale co swój tor, to swój tor.

Przeczuwamy, że solidnym ogniwem formacji juniorskiej Polonii po raz kolejny w tym sezonie będzie Wiktor Przyjemski. To bez wątpienia zawodnik o sporym potencjale. W tym meczu powinien zdobyć co najmniej osiem “oczek”. Na pewno go na to stać, tym bardziej u siebie. Przyzwyczaił już do dobrych występów, stąd też takie przewidywania.

Polonia Bydgoszcz – Wilki Krosno składy. Jakie zestawienia?

Przedstawiciele obu ekip zgłosili już Polonia Bydgoszcz – Wilki Krosno składy awizowane. W jakich zestawieniach zaprezentują się tym razem te zespoły?

Abramczyk Polonia Bydgoszcz:
9. Kenneth Bjerre
10. Oleg Michaiłow
11. Daniel Jeleniewski
12. Adrian Miedziński
13. Matej Zagar
14. Wiktor Przyjemski
15. Przemysław Konieczny

Cellfast Wilki Krosno:
1. Tobiasz Musielak
2. Rafał Kaczmarz
3. Vaclav Milik
4. Mateusz Szczepaniak
5. Andrzej Lebiediew
6. Franciszek Karczewski
7. Krzysztof Sadurski

Polonia Bydgoszcz – Wilki Krosno transmisja. Kiedy i o której oglądać mecz?

Starcie Abramczyk Polonii Bydgoszcz z Cellfast Wilkami Krosno zaplanowano na 19 czerwca 2022 roku. Początek spotkania nastąpi o godzinie 14:00.

Ten mecz będzie można śledzić w Canal+ Sport 5. Dostępna będzie też Polonia Bydgoszcz – Wilki Krosno transmisja – na platformie Canal+ online.

FAQ

  • Jakim wynikiem zakończył się mecz Wiki – Polonia w Krośnie?

Polonia wygrała 45:44.

  • Kiedy rewanżowy mecz Polonii i Wilków?

19 czerwca o godz. 14:00.

Zobacz również typy na mecz Startu z ROW-em.

0 0 votes
Article Rating