Start Gniezno – Polonia Bydgoszcz typy, transmisja i zapowiedź

Walcząca o powrót do PGE Ekstraligi Abramczyk Polonia Bydgoszcz przed kolejnym wyzwaniem. Czy ekipa z miasta nad Brdą zdoła pokonać na wyjeździe zespół Aforti Startu Gniezno?

Świetne typy na mecz Aforti Start Gniezno – Abramczyk Polonia Bydgoszcz (4.06.2022)

Przygotowaliśmy dla was bardzo dobre Start Gniezno – Polonia Bydgoszcz typy. Na co warto zwrócić uwagę?

Start nie da rady Polonii?

Abramczyk Polonia Bydgoszcz to jeden z głównych faworytów do awansu do PGE Ekstraligi. W mieście nad Brdą bezsprzecznie zbudowali silny zespół, co trzeba mieć na uwadze, patrząc na Start Gniezno – Polonia Bydgoszcz kursy. Mimo wszystko wydaje się, że do tej pory bydgoszczanie nie pokazali pełni swoich możliwości. Jeszcze mają zapasy!

Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz

Polonia Bydgoszcz aktualnie znajduje się w tabeli na trzecim miejscu. Do tej pory bydgoszczanie zapisali na swoim koncie siedem punktów. Na ten dorobek złożyły się trzy zwycięstwa, remis, a także dwie porażki.

Jeżeli chodzi o Aforti Start Gniezno, to ta ekipa w zestawieniu eWinner 1. ligi jest dopiero siódma. Czerwono-czarnym na razie idzie jak po grudzie. Tylko dwa razy wygrywali, a poza tym zremisowali jeden mecz i trzykrotnie musieli uznać wyższość przeciwników.

W szóstej kolejce eWinner 1. ligi Start Gniezno zanotował bardzo dotkliwą porażkę. Osłabieni czerwono-czarni przegrali u siebie z Cellfast Wilkami Krosno aż 29:61. Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał natomiast Abramczyk Polonię Bydgoszcz 48:42.

Obie ekipy mają podrażnione ambicje, choć z pewnością bardziej na rehabilitację czekają kibice Startu. Wydaje się jednak, że ten mecz wygrają bydgoszczanie. Mają zarówno lepszych seniorów, jak i juniorów. Gnieźnianom może jednak pomóc atut domowej nawierzchni, o ile taki będą mieć – ostatnimi czasy bywało z tym różnie.

Mamy też takie Start Gniezno – Polonia Bydgoszcz typy, że solidne zawody powinien pojechać m.in. Oskar Fajfer. Przewidujemy, że powracający po kontuzji kapitan Startu pokusi się o zdobycie co najmniej 11 punktów. Na swoim torze jest bez wątpienia groźny dla każdego.

Start Gniezno – Polonia Bydgoszcz składy. Oto awizowane zestawienia

Jak prezentują się Start Gniezno – Polonia Bydgoszcz składy awizowane? Zobaczysz je poniżej.

Aforti Start Gniezno:
9. Antonio Lindbaeck
10. Szymon Szlauderbach
11. Michael Jepsen Jensen
12. Ernest Koza
13. Oskar Fajfer
14. Mikołaj Czapla
15. Marcel Studziński

Abramczyk Polonia Bydgoszcz:
1. Kenneth Bjerre
2. Daniel Jeleniewski
3. Matej Zagar
4. Oleg Michaiłow
5. Adrian Miedziński
6. Wiktor Przyjemski
7. Przemysław Konieczny

Start Gniezno – Polonia Bydgoszcz transmisja. Gdzie oglądać?

Konfrontacja Startu z Polonią przewidziana została na 4 czerwca. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 16:30.

Wiemy też, że Start Gniezno – Polonia Bydgoszcz transmisja dostępna będzie na Canal+ online. Tym razem tego spotkania eWinner 1. ligi nie zobaczysz w TV.

FAQ

  • Gdzie transmisja z meczu Start – Polonia?

Znajdziesz ją na Canal+ online.

  • Kiedy mecz Startu z Polonią?

Odbędzie się on 4 czerwca o godz. 16:30.

Sprawdź również typy na starcie Wybrzeża z Orłem.

0 0 votes
Article Rating