Wilki Krosno – Polonia Bydgoszcz typy, transmisja i analiza

Rozkręciły nam się zmagania na zapleczu PGE Ekstraligi. Absolutnie hitowo zapowiada się pojedynek, który 13 kwietnia odbędzie się w Krośnie.

Najlepsze typy na mecz Cellfast Wilki Krosno – Abramczyk Polonia Bydgoszcz (13.05.2022)

Nie ma wątpliwości – kapitalnie zapowiada się pojedynek Wilków i Polonii. Poniżej prezentujemy nasze Wilki Krosno – Polonia Bydgoszcz typy.

Wilki Krosno okażą się lepsze?

Tak naprawdę niezwykle trudno wskazać wyraźnego faworyta tej konfrontacji. Spotkają się bowiem dwie ekipy, które już przed sezonem wymieniano w gronie faworytów rozgrywek eWinner 1. ligi – oczywiście obok Stelmet Falubazu Zielona Góra.

wilki krosno - polonia bydgoszcz

Cellfast Wilki Krosno do tej pory prezentowały się rewelacyjnie. Ten zespół pokazał, że drzemie w nim niemały potencjał i wygrał wszystkie dotychczasowe spotkania w ramach eWinner 1. ligi 2022. Z dorobkiem sześciu punktów zajmuje w tabeli pierwsze miejsce.

Abramczyk Polonia Bydgoszcz jest natomiast szósta. Ta lokata jednak nie mówi wszystkiego o sile tej drużyny. Bydgoszczanie póki co dwukrotnie wygrywali, a raz ponieśli porażkę. Na pewno stać ich na dużo, co warto mieć z tyłu głowy, analizując Wilki Krosno – Polonia Bydgoszcz kursy.

Polonia na pewno postawi twarde warunki, jednak my mimo wszystko podsuwamy wam Wilki Krosno – Polonia Bydgoszcz typy, że komplet punktów zostanie w Krośnie. Przede wszystkim trzeba pamiętać o tym, że krośnianie pojadą u siebie, co powinno być dla nich dużym atutem. Wilki mają mocny skład i jest bardzo prawdopodobne, że pokuszą się o przedłużenie fenomenalnej passy.

Uważamy, że krośnianie wygrają ten mecz minimalnie. Wszystko może się rozstrzygnąć w ostatnich biegach lub nawet 15. odsłonie dnia. Zakładamy, że to będzie maksymalnie czteropunktowy triumf. O końcowym rezultacie mogą zadecydować detale.

Wilki Krosno – Polonia Bydgoszcz składy. Znamy awizowane zestawienia

Przed tym pojedynkiem warto podjąć się przeanalizowania obu zestawień. Tak wyglądają Wilki Krosno – Polonia Bydgoszcz składy awizowane.

Cellfast Wilki Krosno:
9. Tobiasz Musielak
10. Mateusz Szczepaniak
11. Vaclav Milik
12. Rafał Karczmarz
13. Andrzej Lebiediew
14. Franciszek Karczewski
15. Krzysztof Sadurski

Abramczyk Polonia Bydgoszcz:
1. Daniel Jeleniewski
2. Adrian Miedziński
3. Kenneth Bjerre
4. Oleg Michaiłow
5. Matej Zagar
6. Wiktor Przyjemski
7. Przemysław Konieczny

Wilki Krosno – Polonia Bydgoszcz transmisja. Kiedy, gdzie i o której obejrzeć?

Pojedynek Wilków z Polonią został zaplanowany na 13 maja. Będzie to zaległy mecz w ramach piątej kolejki eWinner 1. ligi. Początek rywalizacji przewidziano na godzinę 20:30.

Nie mogło być inaczej. Prowadzona będzie Wilki Krosno – Polonia Bydgoszcz transmisja. Ten mecz “na żywo” zobaczysz na kanale Canal+ Sport 5, a także za pośrednictwem platformy Canal+ online.

FAQ

  • Kto jest faworytem tego pojedynku?

Trudno jednoznacznie wskazać faworyta. Stawiamy na triumf Wilków, ale na pewno Polonia tanio skóry nie sprzeda.

  • Gdzie dostępna będzie transmisja z meczu Wilki – Polonia?

Transmisja pojawi się na Canal+ Sport 5. Mecz obejrzysz także za pośrednictwem platformy Canal+ online.