F1 Abu Zabi transmisja: gdzie oglądać Grand Prix Abu Zabi? Transmisja i stream

Przed nami ostatni wyścig Formuły 1 w sezonie 2022! W niniejszym tekście odpowiadamy na pytanie GP Abu Zabi gdzie oglądać? Niewątpliwie nikt nie powinien mieć kłopotu z uzyskanie dostępu do transmisji.

GP Abu Zabi – gdzie oglądać transmisję F1? Wyścig na żywo

Cykl Formuły 1 2022 przyniósł sporo emocji. Ciekawy powinien być również ostatni akcent zmagań w ramach prestiżowych mistrzostw. Choć przesądzone jest, że tytuł powędruje w ręce Maxa Verstappena, to bój o wicemistrzostwo toczą jeszcze Charles Leclerc i Sergio Perez. Choćby z tego powodu warto zapamiętać, gdzie i kiedy dostępna będzie F1 Abu Zabi transmisja.

Formuła 1 GP - gdzie oglądać?
Oglądaj transmisję na żywo

zakłady bukmacherskie BETCLIC

Oglądaj tutaj

zakłady bukmacherskie FORTUNA

OGLĄDAJ TUTAJ

zakłady bukmacherskie sts

OGLĄDAJ TUTAJ

OGLĄDAJ TUTAJ

Jeżeli ktoś nie będzie mógł śledzić przekazu live z Abu Zabi, to oczywiście pojawią się alternatywne rozwiązania. Chodzi choćby o wyniki na żywo. Najważniejsze informacje będą przekazywane między innymi za pośrednictwem profili Formuły 1 w mediach społecznościowych.

F1 Abu Zabi transmisja telewizyjna, na jakim kanale?

20 listopada niewątpliwie warto włączyć telewizor, by śledzić zmagania w ramach Grand Prix Abu Zabi. Parada kierowców rozpocznie się o godzinie 12:00, a o 13:00 na antenie Eleven Sports 1 pojawi się studio.

f1 Abu Zabi transmisja

Również na Eleven Sports 1 dostępna będzie F1 transmisja Abu Zabi. Jeżeli nie posiadasz tego kanału w pakiecie telewizyjnym, to możesz poszukać alternatywnych rozwiązań. Legalny dostęp do Eleven Sports 1 gwarantuje choćby Pilot WP. To platforma dostępna z poziomu komputerów, ale i urządzeń mobilnych.

GP Abu Zabi F1 (20.11.2022) – o której wyścig?

Wiemy już, że transmisja z Abu Zabi pojawi się na Eleven Sports 1. A o której nastąpi początek ostatniego wyścigu Formuły 1 w 2022 roku? Otóż dojdzie do tego o 14:00. Pięć minut wcześniej ruszy przekaz live. Na 16:00 zaplanowano z kolei studio, w którym eksperci będą omawiać wyścig.