F1 Meksyk transmisja: gdzie oglądać Grand Prix Meksyku na żywo?

Przed nami jeden z ostatnich wyścigów Formuły 1 w 2022 roku. Pewnie wiele osób zastanawia się GP Meksyku gdzie oglądać. W niniejszym tekście zawarliśmy odpowiedź na to pytanie.

GP Meksyku – gdzie oglądać F1 na żywo?

Rywalizacja kierowców F1 w 2022 roku weszła już w końcową fazę. Niebawem poznamy ostateczne rozstrzygnięcia. Niewątpliwie warto wygospodarować sobie trochę czasu, by oglądać zmagania w Meksyku. Tym bardziej, że F1 Meksyk transmisja dostępna będzie zarówno w telewizji, jak i w internecie.

Formuła 1 GP - gdzie oglądać?
Oglądaj transmisję na żywo

zakłady bukmacherskie BETCLIC

OGLĄDAJ TUTAJ

zakłady bukmacherskie FORTUNA

OGLĄDAJ TUTAJ

zakłady bukmacherskie sts

OGLĄDAJ TUTAJ

OGLĄDAJ TUTAJ

Jeżeli z jakichś powodów nie będziesz mógł oglądać transmisji, to oczywiście pojawią się alternatywne rozwiązania. Za dobry pomysł można uznać śledzenie wyników “na żywo”. Będą one podawane choćby na oficjalnych profilach Formuły 1 w mediach społecznościowych. Wiadomo jednak, że monitorowanie “suchych” rezultatów nie przyniesie tylu emocji, co przekaz live.

F1 Meksyk transmisja telewizyjna

F1 transmisja telewizyjna z Meksyku pojawi się na kanale Eleven Sports 1. Początek wyścigu został przewidziany na godzinę 21:00. O komentarz zadbają Michał Gąsiorowski oraz Mikołaj Sokół, natomiast w studiu pojawią się Aldona Marciniak, Robert Smoczyński, a także Filip Kapica. Z pewnością nie zabraknie ciekawych analiz.

f1 Meksyk transmisja

Oczywiście dostępna będzie też transmisja internetowa. Bezpośredni przekaz z Meksyku znajdziesz choćby na platformie WP Pilot. Dostęp co prawda jest płatny, jednak to legalna forma oglądania Eleven Sports 1 przez internet. Można korzystać z aplikacji, która działa między innymi na smartfonach i tabletach.

GP Meksyk F1 (30.10.2022) – o której godzinie wyścig?

Godzina rozpoczęcia wyścigu nie jest bez wątpienia w pełni sprzyjająca dla fanów Formuły 1 z Polski. Zmagania rozpoczną się bowiem 30 października o godz. 21:00. Niektórzy będą musieli zatem zrezygnować ze snu, by móc na bieżąco śledzić rywalizację najlepszych kierowców F1.