GP Bahrajnu 2023 gdzie obejrzeć F1? Transmisja, stream online

GP Bahrajnu 2023 gdzie obejrzeć F1? Transmisja, stream online

Na 5 marca 2023 roku przewidziany został pierwszy wyścig w ramach Formuły 1 2023. Gdzie dostępna będzie GP Bahrajnu 2023 transmisja? Czy udostępniony zostanie stream online? Wyjaśniamy.

Gdzie obejrzeć GP Bahrajnu 2023 na żywo?

Zapewne nie brakuje takich, którzy będą chcieli oglądać GP Bahrajnu 2023 na żywo. Fani sportów motorowych na pewno są bardzo spragnieni emocji, bo przecież za nami dość długa przerwa między sezonami. Rozbrat z F1 to już jednak historia – teraz można skupić się na kolejnych zmaganiach i emocjach, których niewątpliwie czeka nas bardzo dużo.

Na inaugurację najlepsi kierowcy świata wybiorą się do Bahrajnu, gdzie w zeszłym roku triumfował Charles Leclerc. Najlepsze wyniki na tamtejszym torze notował natomiast Lewis Hamilton. W Bahrajnie aż pięciokrotnie cieszył się ze zwycięstw! To niewątpliwie bardzo imponujący wynik. Hamilton ma patent na skuteczną jazdę w Bahrajnie.

Czy tym razem to potwierdzi? A może po wygraną sięgnie Max Verstappen, aktualny mistrz świata? Poczynania kierowców w ramach Grand Prix Bahrajnu będzie można śledzić na platformie Viaplay, ale i za pośrednictwem płatnego streamu online udostępnionego na oficjalnej stronie internetowej Formuły 1.

Jak uzyskać dostęp do Viaplay GP Bahrajnu 2023?

  1. Przejdź na stronę Viaplay.pl.
  2. Kliknij “uzyskaj pakiet”.
  3. Wybierz wariant miesięczny lub roczny.
  4. Dokonaj płatności, załóż konto.
  5. W ramach aktywnej subskrypcji możesz oglądać GP Bahrajnu 2023 i pozostałe wyścigi.

Warto podkreślić, że wyścig w ramach Grand Prix Bahrajnu odbędzie się 5 marca 2023 roku. Początek zmagań wyznaczono na 16:00. O komentarz zadbają Mikołaj Sokół i Michał Gąsiorowski.

Gdzie z GP Bahrajnu 2023 wyniki live?

Nie potrzebujesz transmisji, bo wystarczą ci GP Bahrajnu 2023 wyniki live? W takiej sytuacji zachęcamy do odwiedzania poniższych bukmacherów.

Transmisje online
Szczegóły
Oglądaj na żywo

Transmisje online sts

Transmisje za darmo na żywo w STS TV.

OGLĄDAJ TUTAJ

 

Transmisje online betclic

Darmowe transmisje za pośrednictwem Betclic TV.

OGLĄDAJ TUTAJ
 

Transmisje online Fortuna

Korzystaj za darmo z Fortuna TV.

OGLĄDAJ TUTAJ

 

Transmisje online SUPERBET

Darmowe transmisje w Superbet.

OGLĄDAJ TUTAJ

 

Oczywiście wyniki “na żywo” można znaleźć też w innych źródłach. Rezultaty będą prezentowane choćby w mediach społecznościowych Formuły 1. Poza tym, jak najbardziej można zajrzeć na oficjalną stronę internetową F1. Tam też znajdziecie najważniejsze informacje.