Weron oficjalnym partnerem medycznym Górnika Łęczna

Weron oficjalnym partnerem medycznym Górnika Łęczna

Weron, firma dostarczająca najlepsze rozwiązania dla sportowców w zakresie suplementacji oraz regeneracji, została oficjalnym partnerem medycznym Górnika Łęczna. Weron dostarczał będzie do klubu produkty medycyny sportowej w tym suplementy diety, sprzęt do fizykoterapii i aparatury do regeneracji.

– Cieszę się ze współpracy z takim klubem jak Górnik Łęczna, któremu podobnie jak nam – Weron.pl – zależy na zdrowiu i profesjonalnej regeneracji zawodników. Z dumą będziemy wspierać fizjoterapeutów i zawodników w ich codziennej pracy. Jako oficjalny partner medyczny zadbamy nie tylko o prewencję kontuzji, regenerację i rehabilitację, ale również suplementację – mówi Bartosz Weron, właściciel Weron.pl.

– Osobiście mam duży sentyment do klubu i osób w nim pracujących. Podoba mi się podejście prezesa, Piotra Sadczuka, że na tym poziomie piłkarskim klub musi inwestować w prewencje i regeneracje. Wierzę, że wspólnie stworzymy odpowiednie warunki dla kolejnych sukcesów drużyny oraz akademii Górnika. Wierzę, że dzięki zapewnieniu pełnej dyspozycji zawodników podczas meczów, zagwarantujemy niezapomniane emocje wiernym kibicom Górnika Łęczna. Sukces jest jak sport zespołowy – tylko dzięki zaufaniu i współpracy możemy wejść na kolejny poziom, a z Górnikiem Łęczna jesteśmy na dobre i na złe – dodaje Bartosz Weron.

– Najważniejsza w sporcie obok treningu jest regeneracja. Dzięki suplementom, które otrzymujemy od firmy Weron i poprzez odpowiednie ich dawkowanie możemy przyspieszyć regenerację naszych zawodników oraz zwiększyć ich wytrzymałość podczas meczów i ciężkich treningów. To najlepsze produkty, z których korzystają czołowe kluby i organizacje sportowe w naszym kraju. Cieszę się, że strony doszły do porozumienia w kwestii umowy, ponieważ z właścicielem firmy Weron znamy się od lat i wiem, że to sprawdzona marka – mówi Marcin Lenart, fizjoterapeuta Górnika Łęczna.

Weron to polska marka z ponad 15-letnią tradycją, z którą Górnik współpracuje już od lat. Doskonała współpraca zaowocowała dziś zawarciem 2-letniej umowy, na mocy której Weron został oficjalnym partnerem medycznym zielono-czarnych. Weron jest oficjalnym dostawcą m.in. Polskiego Związku Piłki Nożnej, Polskiego Związku Kolarskiego i Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, a także współpracuje z takimi klubami jak Wisła Płock, Zagłębie Lubin, Cracovia, Śląsk Wrocław, Korona Kielce czy Motor Lublin.


Ciekawą ofertę na mecze piłki nożnej przedstawiają bukmacherzy. Fortuna Kod Promocyjny 2021: Cashback do 2000 zł

fot. Górnik Łęczna