Kazachstan – Polska typy i kursy bukmacherskie (20.05.2024)

Przed reprezentacją Polski kolejne starcie w ramach hokejowych mistrzostw świata. Biało-czerwoni tym razem zagrają z reprezentacją Kazachstanu. Przed tym pojedynkiem przedstawiam Kazachstan – Polska typy.

Kazachstan – Polska typy bukmacherskie

Za moment omówię Kazachstan – Polska typy. Zanim jednak to uczynię, muszę zauważyć, że w tym meczu może być naprawdę ciekawie. Co prawda Kazachstan ma większe szanse na sukces, ale wydaje się, że biało-czerwoni mogą postawić mocne warunki. Powinno dziać się sporo!

Kazachstan - Polska typy

Wszystko wskazuje na to, że ten pojedynek zakończy się triumfem Kazachstanu. Notowania tego zespołu stoją znacznie wyżej niż Polaków.

Jednocześnie prognozuję, że biało-czerwoni strzelą co najmniej dwa gole. Skąd taki typ? W tym przypadku mam na uwadze choćby to, iż nie jest to rywal z najwyższej półki, a poza tym dwa gole Polacy strzelali w dwóch z czterech ostatnich meczów na MŚ.

Kazachstan, znany ze swojej silnej i dobrze zorganizowanej gry, bez wątpienia podejdzie do meczu z dużą pewnością siebie. Polska drużyna będzie musiała skupić się na solidnej defensywie i wykorzystywaniu każdej okazji do kontrataku, aby móc rywalizować z przeciwnikiem. Kluczem do sukcesu może okazać się skuteczność w przerywaniu ataków Kazachstanu oraz wykorzystanie szybkości młodszych zawodników.

Polski zespół, choć nie jest typowym faworytem, ma potencjał, by sprawić niespodziankę. Drużyna będzie musiała wykazać się nie tylko umiejętnościami technicznymi, ale również siłą psychiczną, by sprostać presji i wykorzystać swoje momenty w meczu.

Kazachstan – Polska kursy bukmacherskie

Warto rzucić okiem na kursy bukmacherskie. Podpowiadają one, że faworytem tego starcia jest reprezentacja Kazachstanu. Kurs na wygraną tej drużyny to 1,47.

W kontekście wygranej Polaków mnożnik wynosi 5,35. Jeżeli chodzi zaś o remis, to tutaj wskaźnik został oszacowany w granicach 4,95.

Kazachstan – Polska bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Na przestrzeni lat odbyło się kilka bezpośrednich starć Kazachstanu z Polską. Rzućmy okiem na ich wyniki:

  1. 9 lutego 2020 r. – mecz zakończył się zwycięstwem Polski nad Kazachstanem 3:2. Polska drużyna odwróciła wynik, pokazując swoją determinację.
  2. 28 kwietnia 2018 r. – w tym spotkaniu Polska zdominowała, wygrywając zdecydowanie 6:1.
  3. 17 lutego 2018 r. – Kazachstan okazał się lepszy, wygrywając 4:1. Ten mecz pokazał siłę Kazachstanu.
  4. 25 kwietnia 2017 r. – spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem, co świadczy o równym poziomie obu zespołów podczas tego meczu.
  5. 17 grudnia 2016 r. – Kazachstan wygrał 2:1, mecz był w miarę wyrównany.

Przypomnijmy, że Polacy ostatnio przegrali z Niemcami 2:4.

Prędzej Kazachowie przegrali 2:8 z Niemcami, a ponadto okazali się słabsi od Szwedów 1:3. Polacy mają za sobą m.in. porażki z USA 1:4 oraz 0:4 ze Słowacją.

Gdzie oglądać Kazachstan – Polska? Transmisja i godzina

Mecz Kazachstan – Polska na pewno zagwarantuje sporo emocji. To spotkanie zostało zaplanowane na 20 maja 2024 roku. Początek rywalizacji o godzinie 20:20.

Przewidziana została także transmisja. Pojedynek Kazachstan – Polska obejrzysz na Polsat Sport 1. Wolisz śledzić mecz przez internet? Żaden problem, skorzystaj z Polsat Box Go.