Grizzlies – Lakers typy, kursy, zakłady | 30.12

W przedostatni dzień starego roku dojdzie do interesującego meczu w NBA, pomiędzy Memphis Grizzlies, a Los Angeles Lakers.

Memphis Grizzlies – Los Angeles Lakers typy

Poniżej prezentujemy ciekawe na Grizzlies – Lakers typy, które są całkowicie darmowe.

Grizzlies Lakers typy

Lakersi wrócili na zwycięską ścieżkę. Teraz zrobią to samo przeciwko Grizzlies?

W tym meczu bukmacherzy wskazują Niedźwiadki jako faworytów. My jednak twierdzimy, że Los Angeles Lakers mogą zaskoczyć. Nie odważymy się wytypować czystej dwójki, ale dostrzegamy niezłe kursy na zakłady z handicapem. Dlatego nasze na Memphis Grizzlies – Los Angeles Lakers typy kierujemy w stronę wygraną gości z handicapem + 5.5 pkt. 10 grudnia Grizzlies pokonali Lakersów, ale wcześniejsze 4 mecze (dwa domowe, dwa wyjazdowe) kończyły się wygranymi koszykarzy z Los Angeles. Lakersi pokonując ostatnio Houston Rockets, przerwali serię pięciu porażek z rzędu. Czy teraz się rozpędzą? Tak może to wyglądać.

Mamy też na Grizzlies – Lakers typy na over 109.5 punktu przy zespole gości. Lakersi w każdym ze swoich ostatnich trzech spotkań rzucali przynajmniej 110 punktów, w tym ostatnio aż 132. W poprzednim starciu z Houston dobrze rzucali LeBron James (32 pkt), Monk (25 pkt), Anthony (24 pkt) oraz Westbrook (również 24 pkt). Liczymy na ich skuteczność i tym razem.

Spójrz na nasze inne NBA typy: Nets – 76ers, mecz, który już 31 grudnia!

Memphis Grizzlies – LA Lakers gdzie oglądać transmisję?

Memphis Grizzlies - Los Angeles Lakers

Z Grizzlies – Lakers transmisja u legalnych bukmacherów. Jednymi, z polecanych przez nas zakładów, którzy oprócz transmisji dostarczają również ciekawe kursy są STS, Betclic oraz PZBuk. Odwiedź ich strony, porównaj kursy i postaw zakłady tam, gdzie są po prostu najwyższe.

FAQ

  • Kto wygrał ostatnie spotkanie?

10 grudnia górą byli Grizzlies, pokonując Lakersów 108:95.

  • Na kogo warto zwrócić uwagę?

Moranta i Bane'a, który rzucali ostatnio 33 i 32 pkt oraz Jamesa, który zanotował 32 punkty z rzutów w ostatnim meczu LA Lakers.