LUK Politechnika ze wsparciem Województwa Lubelskiego

LUK Politechnika ze wsparciem Województwa Lubelskiego

Województwo Lubelskie zostało nowym partnerem LUK Politechniki Lublin. W ramach umowy logo “Lubelskie. Smakuj Życie” widnieje m.in. na koszulkach meczowych zawodników z Lublina. Po raz pierwszy podopieczni Dariusza Daszkiewicza wystąpią w nich w Krakowie, w ligowym meczu z AZS AGH, zaplanowanym na 3 marca na godzinę 16:30.

Marka “Lubelskie. Smakuj Życie” jest znana wśród pasjonatów innych dyscyplin i jest czołową marką w regionie. Od teraz wspólnie z LUK Politechniką Lublin rozpoczęła marsz do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce, tj. PlusLigi.

OFICJALNY KOMUNIKAT ZAMIESZCZONY NA STRONIE KLUBOWEJ

“To milowy krok w historii drużyny. Sukcesy, stabilność i filozofia Klubu pozwoliły nam dostąpić zaszczytu reprezentowania i promowania Województwa Lubelskiego. Drużyna zyskuje nieocenionego Partnera, a wyróżnienie Nas emblematem “Lubelskie. Smakuj Życie!” stawia nas w jednym rzędzie z Markami Sportowymi, które od lat przynoszą dumę mieszkańcom Województwa Lubelskiego.

Zaufanie, okazane przez Marszałka Województwa Lubelskiego, Pana Jarosława Stawiarskiego, to ogromna nobilitacja, za którą dziękujemy i wyzwanie, które motywuje nas do jeszcze cięższej pracy.”


Ciekawą ofertę na mecze siatkówki przedstawiają bukmacherzy. Fortuna Kod Promocyjny 2021: Cashback do 2000 zł

fot. Materiały prasowe LUK Politechniki Lublin