Polska – USA typy, gdzie oglądać na żywo, kiedy, o której godzinie (MŚ siatkarzy 2022)?

Kwestia awansu do fazy pucharowej jest już właściwie rozstrzygnięta. Jedynym przedmiotem sporu pozostaje więc miejsce, na którym Biało-czerwoni ukończą grupowe zmagania. Czy będzie to pozycja lidera? Polska – USA gdzie oglądać na żywo, kiedy, o której godzinie?

Polska – USA typy, kursy i zakłady na MŚ siatkarzy 2022

Oto jakie interesujące Polska – USA typy warto umieścić tym razem na swoich kuponach:

Pojedynek potęg

Ci, którzy na co dzień nieco bardziej interesują się siatkówką wiedzą zapewne doskonale, jak niezwykle uznaną marką jest reprezentacja Stanów Zjednoczonych. Dowodzą temu liczne złota olimpijskie, a także jedno mistrzostwo globu sprzed ponad 35 lat. Celem Jankesów na tegoroczną odsłonę siatkarskiego czempionatu jest podobno sięgnięcie po tytuł najlepszej reprezentacji narodowej na świecie. O tym jak wiele będzie kosztowało ich to wysiłku, najlepiej wiedzą oni sami. Jak oceniamy szanse powodzenia takiego scenariusza? Sport to sport. Tu wszystko może się zdarzyć. Nim jednak przystąpią do kluczowych rozstrzygnięć podczas trwającego czempionatu, to czeka ich jeszcze arcytrudna batalia z aktualnymi mistrzami świata, a więc reprezentacją Polski. Batalia, którą naszym zdaniem zakończą w charakterze przegranych.

polska-usa-typy-ms-2022

Jeśli ktoś z Was pomyślał sobie choć przez chwilę, że spotkanie to będzie dla Polaków przysłowiowym spacerkiem, to niestety musimy Was zasmucić. Podopieczni Nikoli Grbica w ewentualny triumf będą musieli włożyć całą masę wysiłku. Prognozujemy, że Polska – USA typy na dokładny wynik 3:1 okażą się tym razem strzałem w dziesiątkę.

Wyniki ostatnich bezpośrednich meczy Polska – USA

Na przestrzeni kilku ostatnich pojedynków USA zdołało parokrotnie zaskoczyć naszych reprezentacyjnych Orłów. Liczymy mocno na to, że na MŚ siatkarzy 2022 podobna sytuacja zdecydowanie nie będzie miała miejsca.

  • Polska – USA 0:3
  • USA – Polska 1:3
  • Polska – USA 3:0

Gdzie oglądać mecz Polska – USA na żywo?

MŚ w siatkówce 2022 w całości transmitowane są na antenach kanałów sportowych Polsatu. Mecze, w których jedną ze stron jest reprezentacja Polski można jednak śledzić także w Telewizji Polskiej. Starcie z ekipą Stanów Zjednoczonych będzie np. dostępne w Polsacie Sport, TVP1 oraz TVP Sport.

Kiedy mecz Polska – USA? O której godzinie

Spotkanie z reprezentacją USA zaplanowano na dzień 30 sierpnia bieżącego roku. Jego pierwszy gwizdek powinien wybrzmieć około godz. 20:30.