Kiedy grają Polki mecz Polska – Serbia? O której godzinie MŚ siatkarek 2022?

Kiedy grają Polki mecz Polska – Serbia? O której godzinie MŚ siatkarek 2022?

Emocje sięgają już zenitu. Do rozpoczęcia starcia ćwierćfinałowego z udziałem Biało-czerwonych pozostało już bardzo niewiele czasu. Kiedy Polska – Serbia? O której godzinie i gdzie transmisja? Sprawdź najważniejsze informacje dotyczące tego meczu.

Kiedy Polska – Serbia? O której godzinie?

Mistrzostwa Świata w siatkówce kobiet 2022 są już w zasadzie na finiszu, stąd też częstotliwość spotkań jest już dużo mniejsza, niż jeszcze kilkanaście dni temu. W dniu 11 października mają odbyć się wszystkie cztery ćwierćfinały, a ten Polska – Serbia zaplanowano jako ostatni. Start punktualnie o godz. 20:30.

Gdzie oglądać Polska – Serbia? Transmisja

Relacja na żywo z tego spotkania będzie dostępna na antenach stacji Polsat Sport oraz TVP Sport.

Gdzie oglądać na żywo?
Oglądaj transmisję tutaj

zakłady bukmacherskie BETCLIC

OGLĄDAJ TUTAJ

zakłady bukmacherskie FORTUNA

OGLĄDAJ TUTAJ

OGLĄDAJ TUTAJ

zakłady bukmacherskie sts

OGLĄDAJ TUTAJ

polsat sport

OGLĄDAJ TUTAJ

superbet

OGLĄDAJ TUTAJ

Szansa na sukces

W historii sportu wielokrotnie można było spotkać się ze scenariuszami, które w teorii wydawały się absolutnie niemożliwe. Jeden z nich dotyczył chociażby Polek. W 2003 roku Biało-czerwone dowodzone przez trenera Andrzeja Niemczyka sięgnęły po złoty medal, mimo że absolutnie nikt nie wymieniał ich w gronie faworytek.

Jak doskonale wiadomo, sukces ten został jeszcze powtórzony dwa lata później i od tej pory sztuka zaistnienia na międzynarodowych arenach w przypadku reprezentantek Polski z małymi wyjątkami (brąz ME w 2009 roku) niestety się nie powodzi.

W tegorocznej imprezie to Serbki mają rzekomo zgarnąć pełną pulę, broniąc zresztą swój tytuł zdobyty dokładnie przed czterema laty. Ile jest prawdy w tym stwierdzeniu i czy rzeczywiście taki przebieg zdarzeń jest prawdopodobny?

Jeśli kierowalibyśmy się tylko aspektem sportowym, to oczywiście, że tak. Pamiętajmy jednak, że istnieje coś takiego jak “mental”. Bardzo liczymy na to, że Polkom go nie zabraknie ani przez chwilę! Niech doping rodzimych kibiców niesie podopieczne Stefano Lavariniego do historycznego wyczynu!