Argentyna – Chorwacja: o której godzinie, gdzie oglądać 1/2 finału MŚ 2022?

Argentyna – Chorwacja: o której godzinie, gdzie oglądać 1/2 finału MŚ 2022?

Już wkrótce poznamy pierwszego finalistę Mistrzostw Świata 2022 w piłce nożnej. Czy zgodnie z przewidywaniami będą to Argentyńczycy, a może Chorwaci kolejny raz sprawią niespodziankę? Zobacz, o której godzinie mecz Argentyna – Chorwacja i gdzie oglądać.

Kiedy Argentyna – Chorwacja? O której godzinie mecz 1/2 finału MŚ 2022?

  • 13 grudnia, godzina 20:00

Mecz Argentyna – Chorwacja godzina? Spotkanie rozpocznie się we wtorek, o godzinie 20:00. Będzie to więc pierwszy, z czterech ostatnich emocjonujących wieczorów, związanych z Mistrzostwami Świata 2022. Faworytem są Argentyńczycy, ale Chorwaci pokazali już w meczu z Brazylią, że niemożliwe nie istnieje. Messi i spółka wydają się być bardziej wypoczęci. Owszem, Argentyna potrzebowała rzutów karnych, żeby wyeliminować Holandię, ale Chorwacja w ten sposób musiała rozstrzygać mecze zarówno z Brazylią, jak i wcześniej z Japonią.

Powtórzmy więc, Argentyna – Chorwacja o której? Początek o godzinie 20:00 czasu polskiego we wtorek, 13 listopada 2022 roku.

Gdzie oglądać Argentyna – Chorwacja w półfinale Mundialu 2022?

  • TVP 1, TVP Sport
  • aplikacja TVP Sport, sport.tvp.pl

Z meczu Argentyna – Chorwacja transmisja na otwartych kanałach TVP 1 oraz TVP Sport. Wszyscy kibice, którzy będą chcieli oglądać spotkanie w internecie, mogą skorzystać ze strony sport.tvp.pl lub z aplikacji mobilnej TVP Sport.

Kto skomentuje mecz Argentyna – Chorwacja w półfinale Mistrzostw Świata 2022? Jacek Laskowski i Robert Podoliński. Oby to był fantastyczny wieczór, pełny piłkarskich emocji. Tego Wam i sobie życzymy!