Francja – Polska składy: Jest duża niespodzianka!

Wszyscy z niecierpliwością czekamy na Francja – Polska składy. Jak będzie wyglądać skład Polski na Francję, a więc na mecz o ćwierćfinał Mistrzostw Świata 2022?

Skład Polski na Francję

Oto skład reprezentacji Polski na mecz z Francją. Spore zaskoczenie? To prawda. Czesław Michniewicz wraca do ustawienia z jednym napastnikiem. Od pierwszej minuty wybiegną Sebastian Szymański i Jakub Kamiński.

Francja – Polska składy

Skład Francji: Lloris – Kounde, Varane, Upamecano, T. Hernandez – Tchouameni, Griezmann, Rabiot – Mbappe, Giroud, Dembele.

Skład Polski: Szczęsny – Bereszyński, Kiwior, Glik, Cash – Frankowski, S. Szymański, Krychowiak, Zieliński, Kamiński – Lewandowski.

Francja - Polska składy

Przewidywany na mecz Francja – Polska skład reprezentacji Polski

Przewidujemy, że w meczu Francja – Polska nie ma się co spodziewać cudów, jeżeli chodzi o obraz gry. To Francuzi będą atakować, a Polacy nastawią się na grę z kontry. Najbardziej prawdopodobne wydaje nam się ustawienie z jednym napastnikiem, czterema klasycznymi obrońcami i piątką pomocników.

Piotr Zieliński na skrzydle z Argentyną niezbyt wypalił. W związku z tym stawiamym że na Francja – Polska skład reprezentacji Polski będzie taki, że “Zielek” zagra podwieszony pod Lewandowskiego. To pozwoliłoby Polakom na lepsze wyprowadzanie kontr i łatwiejsze transportowanie piłki do ofensywnych sektorów.

Nie ma się co spodziewać zmian, jeżeli chodzi o linię defensywy. Cash, Glik, Kiwior i Bereszyński to w tej chwili nasze najlepsze ustawienie. Od piewszej minuty skład Polski na Francję powinien zawierać też nazwisko Jakuba Kamińskiego czy Przemysława Frankowskiego. Drugi notuje udany Mundial 2022. Nie ma się co spodziewać zmian jeśli chodzi o Krychowiaka, Szczęsnego i Lewandowskiego. To absolutny szkielet tej drużyny. Zastanawiamy się, czy zagra Krystian Bielik, a może Czesław Michniewicz wybierze na Francja – Polska skład z Damianem lub Sebastianem Szymańskim.

Przewidywany skład Polski na Francję: Wojciech Szczęsny – Matty Cash, Kamil Glik, Jakub Kiwior, Bartosz Bereszyński – Jakub Kamiński, Grzegorz Krychowiak, Piotr Zieliński, Krystian Bielik, Przemysław Frankowski – Robert Lewandowski.

Przewidywany skład Francji: Hugo Lloris – Jules Kounde, Raphael Varane, Dayot Upamecano, Theo Hernandez – Antoine Griezmann, Aurelien Tchouameni, Adrien Rabiot – Ousmane Dembele, Olivier Giroud, Kylian Mbappe.

Dokonać niemożliwego w meczu Francja – Polska?

Reprezentacja Polski skazywana jest na pożarcie w meczu z Francją. Zwłaszcza po tym, co zobaczyliśmy w ostatnim meczu fazy grupowej z Argentyną. Liczymy jednak, że była to chłodna kalkulacja, a nie aktualne możliwości reprezentacji Polski. To jasne, że Francja będzie dominować, ale wierzymy, że Polacy będą w stanie groźnie kąsać z kontry. W ćwierćfinale zwycięzca meczu Francja – Polska zagra ze zwycięzcą pary Anglia – Senegal.