MŚ 2022: koszulka reprezentacji Polski – jak wygląda?

Polski Związek Piłki Nożnej (PZPN) zaprezentował, jak będzie wyglądać koszulka reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze. Trzeba przyznać, że to dość oryginalny projekt i tak samo komentowany jest przed przestawicieli związku, z prezesem Cezarym Kuleszą na czele.

Jak wygląda koszulka reprezentacji Polski na Mundial 2022?

Poniżej zobaczysz oficjalne nagranie, pokazujące, jak prezentuje się koszulka reprezentacji Polski 2022. To właśnie w takich trykotach biało-czerwoni wystąpią na MŚ 2022 w Katarze.

Koszulki reprezentacji Polski zostały zaprezentowane wraz z hashtagiem #KoszulkaMarzenie, który jest kolejną akcją marketingową PZPN-u, mającą na celu promować występ reprezentacji Polski na tegorocznych Mistrzostwach Świata w piłce nożnej. Przypomnijmy, że Mundial w Katarze rozpocznie się już 20 listopada, a Polacy swój pierwszy mecz przeciwko Meksykowi rozegrają 22 listopada. Cztery dni później zagramy z Arabią Saudyjską, a 30 listopada przeciwko najsilniejszemu grupowemu rywalowi, a więc Argentynie.

Co jeszcze możemy napisać o nowej ksozulce reprezentacji Polski? Wyprodukowała ją firma Nike, a więc sponsor i partner kadry, który odpowiada za sprzęt. Widzimy na niej biel, czerwień i szarość. Ostatni z kolorów został umieszczony na rękawach i ma symbolikę gniazda orła białego. Jak komentuje PZPN, jedna koszulka wyraża aż miliony marzeń związanych z Mundialem w Katarze. Cezary Kulesza liczy, że na długo w naszej pamięci zostanie koszulka reprezentacji Polski. Lewandowski i spółka muszą więc osiągnąć coś historycznego, żeby tak się stało.

MŚ 2022 koszulka reprezentacji polski

Nową koszulkę reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata w Katarze można już kupować za pośrednictwem oficjalnego sklepu PZPN-u: sklep.laczynaspilka.pl oraz w sklepach stacjonarnych.