MŚ 2022: Arkadiusz Milik znów kontuzjowany. Złe wieści z Turynu

Czy Czesław Michniewicz będzie miał kolejny ból głowy przed MŚ 2022? Oby nie, ale informacje, które napłynęły z Turynu mogą być niepokojące. Arkadiusz Milik zmaga się z kontuzją. Poznaliśmy pierwsze szczegóły.

Arkadiusz Milik

Arkadiusz Milik kontuzjowany

Jak groźna jest kontuzja Arkadiusza Milika? Czy zagra na Mistrzostwach Świata? Uspokajamy, że na ten moment nic nie wskazuje na to, że Milik nie wystąpi na MŚ 2022 w Katarze. Owszem, włoskie media i sam Juventus potwierdził kontuzję polskiego napastnika, ale prawdopodobnie przerwa nie potrwa długo.

Arkadiusz Milik kapitalnie wszedł do nowego klubu. W tym sezonie, w barwach Juventusu rozegrał dziewięć meczów i zdobył cztery bramki. Wszystko wskazuje na to, że nie zagra w najbliższym, środowym meczu Ligi Mistrzów przeciwko Maccabi Hajfa. Arkadiusz Milik doznał kontuzji przeciążeniowej. Opuścił rozgrzewkę i trenował lekko, indywidualnie. Jak widać, uraz nie powinien być na tyle groźny, żeby wykluczyć Milika z MŚ 2022. Polski napastnik powinien wrócić do gry już niebawem, kto wie czy nie w najbliższej kolejce Serie A.

Nie ma szczęścia Arkadiusz Milik. Jego kariera przeplatana jest mniejszymi bądź większymi urazami. Za nim dwie groźne kontuzje, po których wrócił na sam szczyt. Przez urazy stracił już wiele ważnych imprez. Na szczęście, jeżeli nie wydarzy się nic niepokojącego, to na MŚ 2022 pojedzie. I mamy nadzieję, że będzie w strzeleckim sztosie.