Skład reprezentacji Polski na Argentynę: Niespodzianka w wyjściowej jedenastce!

kiedy gra Polska z Francją

Znamy skład na mecz Polska – Argentyna. Nie mamy wątpliwości, że wszyscy kibice zastanawiali się, jak będzie wyglądał skład Polski na Argentynę. To najważniejszy dla nas mecz MŚ 2022, który zadecyduje o tym, czy reprezentacja Polski wyjdzie z grupy.

Skład Polski na Argentynę

Jak tylko skład zostanie opublikowany, a więc na około godzinę przed pierwszym gwizdkiem, tak szybko znajdziesz go poniżej w naszym tekście.

Jaki będzie skład Polski na Argentynę?

Czesław Michniewicz zdradził już nieco szczegółów, jak będzie wyglądać taktyka reprezentacji Polski. Selekcjoner przyznał, że kluczem do pozytywnego wyniku z Argentyną jest odpowiedni balans. Tego meczu nie da się zakończyć korzystnie tylko broniąc dostępu do własnej bramki, ale trzeba także postawić w odpowiednich momentach na atak.

W związku z tym na mecz Polska – Argentyna skład reprezentacji Polski może być zbliżony do tego, co widzieliśmy w starciu przeciwko Arabii Saudyjskiej. Jeżeli wierzyć słowom Czesława Michniewicza, to nie zdecyduje się na postawienie przysłowiowego autobusu, jak miało to miejsce w meczu przeciwko Meksykowi.

Przewidywane Polska – Argentyna składy wyjściowe

W naszym odczuciu skład Polski na Argentynę może wyglądać dokładnie tak samo, jak wygranym 2:0 meczu z Arabią Saudyjską. Jedno z futbolowych prawideł mówi się, że nie zmienia się zwycięskiego składu. Owszem, Czesław Michniewicz nie jest nazbyt przesądny i nie można go porównać w tej materii do Adama Nawałki. Jednak nie spodziewamy się dużych zmian. Ba, uważamy właśnie, że na mecz Polska – Argentyna skład reprezentacji Polski, jeżeli nikogo nie wykluczy kontuzja, będzie identyczny, jak w poprzednim meczu, a więc:

Przewidywany skład reprezentacji Polski na mecz z Argentyną: Szczęsny – Cash, Bereszyński, Glik, Kiwior, Frankowski – Krychowiak, Zieliński, Bielik – Lewandowski, Milik.

Przewidywany skład reprezentacji Argentyny: Martinez – Montiel, Otamendi, Martinez, Acuna – Di Maria, de Paul, E. Fernandez, Mac Allister – Messi, Martinez.

Uważamy, że także Scaloni nie zaskoczy jeżeli chodzi o mecz Polska – Argentyna i skład. Naturalny wydaje się występ Fernandeza od pierwszych minut, w miejsce Rodrigueza. Poza tym, nie spodziewamy się innych zmian.

Tekst zaaktualizujemy na godzinę przed pierwszym gwizdkiem, kiedy opublikujemy na Polska – Argentyna składy wyjściowe, potwierdzone przez obu selekcjonerów. Przypomnijmy, że spotkanie Polska – Argentyna w środę, 30 listopada o godzinie 20:00. Jeżeli wygramy lub zremisujemy, nie musimy oglądać się na wynik meczu Meksyk – Arabia Saudyjska. Porażka sprawi, że będziemy musieli liczyć na Meksyk bądź remis i korzystny bilans bramek.