Fortuna KSW 71: obstawiaj zakłady i walcz o cenne nagrody!

Już w najbliższą sobotę gala KSW 71. Z tej okazji bukmacher Fortuna przygotował wiele zakładów, atrakcyjne kursy oraz przede wszystkim bonusy bukmacherskie i konkurs z nagrodami. Jeżeli chcesz obstawiać na Fortuna KSW 71, zapoznaj się ze szczegółami oferty.

Obstawiaj u buka Fortuna KSW 71 i walcz o nagrody!

Zacznijmy od tego, że jeżeli nie masz jeszcze konta na Fortunie, za rejestrację z naszego linku możesz odebrać aż trzy bonusy powitalne. Będzie to darmowy zakład 20 zł, za który bez depozytu możesz postawić zakłady na KSW 71. Dodatkowo ubezpieczenie kuponu do 600 zł, co oznacza, że kiedy twoje typy na KSW 71 okażą się błędne, otrzymasz zwrot pieniędzy.

Za drugi depozyt możesz otrzymać dodatkowe środki na obstawianie KSW 71, a mianowicie podwojenie depozytu do 2100 zł. Oprócz tego, możesz dołączyć także do konkursu z okazji KSW 71 i to bez względu na to, czy masz już konto u bukmachera Fortuna, czy też nie.

Nowa
5 rating
Fortuna
Odbierz Bonus
  • ⭐ Freebet 20 zł bez depozytu
  • ⭐ Cashbacki do 300 zł
  • ⭐ Freebet 10 zł za kod
  • ⭐ Bonus 5 zł za udostępnienie kuponu
ZAREJESTRUJ SIĘ

To jeszcze nie wszystko, bowiem Fortuna KSW 71 traktuje wyjątkowo. W końcu bukmacher jest jednym ze sponsorów głównych organizacji, więc nie może być inaczej. Organizowany jest ranking graczy, a nagrodzonych zostanie aż 30 najlepszych typerów.

fortuna ksw 71

Zasady? Nagrodzonych zostanie 30 zwycięskich kuponów na KSW 71 z najwyższym kursem całkowitym. Pula nagród? Gracze z miejsc 1-3 otrzymają bilety na następne KSW 72, 4-6 rękawice z autografami zawodników, 7-10 aż 200 złotych doładowania na zakłady, 11-20 to 100 złotych doładowania, a miejsca 21-30 po 50 złotych doładowania. Jest o co walczyć. Pamiętaj, że u buka Fortuna KSW 71 opłaca się obstawiać. To szeroka oferta zdarzeń i wysokie kursy bukmacherskie.

ZAREJESTRUJ SIĘ