KSW 72 karta walk, gdzie, kiedy, kto walczy? Znamy szczegóły następnej gali!

Kibice czekają na KSW 71, ale my już poznaliśmy szczegóły kolejnej gali, a mianowicie KSW 72. Kiedy? Gdzie? Jak wygląda karta walk, kto walczy? Sprawdź część informacji, które już znamy.

ksw 72 karta walk, kiedy gdzie kto walczy

Kiedy KSW 72? Gdzie odbędzie się następna gala?

Organizatorzy zaczęli już odkrywać szczegóły, jeżeli chodzi o galę KSW 72. Gdzie i kiedy się odbędzie? Wiadomo, że najbliższa gala będzie miała miejsce już 23 lipca 2022 roku, w Kielcach. Po raz pierwszy w historii KSW, miejscem imprezy będzie Amfiteatr Kadzielnia. To bardzo urokliwy amfiteatr, z wykorzystaniem natury. Już teraz, jesteśmy ciekawi, jak organizatorzy eventu sprostają choreografii i całej tej otoczce.

KSW 72 karta walk, a więc kto walczy?

  • Romanowski vs Grzebyk
  • Kaczmarczyk vs Śmiełowski

Skoro znamy miejsce, to wypada też zapytać, czy jasne jest już, jak wygląda na nadchodzące KSW 72 karta walk? Owszem. Włodarze podali już częściowo na KSW 72 kto walczy. Podczas KSW Kielce w walce wieczoru zobaczymy walkę na szczycie walki półśredniej, pomiędzy Tomaszem Romanowskim, a Andrzejem Grzebykiem. Szykuje nam się także interesująca walka w kategorii piórkowej, pomiędzy Patrykiem Kaczmarczykiem, a Dawidem Śmiełowskim.

Romanowski vs Grzebyk w walce wieczoru

Oranizatorzy poinformowali, że początkowo Romanowski miał walczyć z ostatnim pogromcą Grzebyka, a więc Adrianem Bartosińkim. Ten jednak musiał wycofać się z powodów prywatnych i do klatki naprzeciw Romanowskiego wejdzie Andrzej Grzebyk. Jest głodny po ostatniej porażce, ale czeka go ciężkie zadanie. Tomasz Romanowski wygrał bowiem dwie ostatnie wymagające walki – z Aleksandarem Rakasem i Michałem Pietrzakiem. I to Romanowski przystąpi do walki wieczoru KSW 72 w roli faworyta.

Kaczmarczyk vs Śmiełowski

Ta walka awizowana jest jako starcie młodych wilków kategorii piórkowej. “Królik”, bowiem taki pseudonim nosi Dawid Śmiełowski ma na swoim koncie 9 walk i wszystkie z nich wygrał. Po raz ostatni pokazał się kibicom na KSW 67, gdzie ciosami pokonał Filipa Pejicia. Bilans Patryka Kaczmarczyka to 8-1. Ostatnio na KSW 68 pokonał Michała Domina. Jedyną porażkę, jaką poniósł Kaczmarczyk, miała miejsce na KSW 64, gdzie decyzją przegrał z Robertem Ruchałą.

Czy już wiadomo coś na temat KSW 73? Kiedy i gdzie, kto walczy?

Organizatorzy poinformowali już także, kiedy KSW 73, gdzie kolejna gala? 20 sierpnia 2022 roku na warszawskim Torwarze. Wiadomo, że podczas niej dojdzie do starcia nowego zawodnika KSW, Arkadiusza Wrzoska z byłym kickboxerem, Tomaszem Sararą.

FAQ

  • KSW 72 karta walk – kto walczy?

Kartę walk następnej gali KSW 72 sprawdzisz w naszym tekście.

  • KSW 72 kiedy następna gala?

KSW 72 odbędzie się 23 lipca 2022 roku w Kielcach.