Milwaukee Bucks – Chicago Bulls typy i transmisja NBA playoffs

W jednym ze spotkań pierwszej rundy NBA playoffs w Konferencji Wschodniej, faworyzowani Milwaukee Bucks zagrają z Chicago Bulls.

Bucks – Bulls typy, kursy i zakłady (18.04.2022)

Zacznijmy od prezentacji, jak wyglądają nasze na Bucks – Bulls typy, a następnie przejdźmy do ich skrupulatnej analizy.

Czy Byki dokonają cudu?

Śmiało można zadać takie pytanie. Zwłaszcza patrząc na to, jak oba zespoły radziły sobie w sezonie zasadnicznym. Milwaukee Bucks zajęli w nim 3 miejsce, a Chicago Bulls 6. Problemem Byków jest jednak to, że rzadko kiedy wygrywali z wyżej notowanymi drużynami, a wszystkie cztery mecze w tym sezonie przeciwko Kozłom przegrali. Wydaje się, że Milwaukee Bucks mają autostradę do półfinałów. Zwłaszcza, że to drużyna, która ma wysoką średnią wzrostu, a jednym z największych problemów Chicago Bulls są zbiórki. Byki były jedną z najgorzej zbierających drużyn NBA w sezonie zasadniczym.

bucks bulls typy

Chcąc zaprezentować na Bucks – Bulls typy musimy zauważyć, że kursy na wygraną faworyta są niskie. I owszem, celujemy w nią też, ale postaraliśmy się znaleźć atrakcyjniejsze kursy bukmacherskie na ten mecz. Stawiamy zatem, że Milwaukee Bucks wygrają pierwszą kwartę. To dość przekorny typ, bowiem Bullsi w 3 z 5 ostatnich bezpośrednich meczy (wygrali tylko jeden), wygrywali pierwszą kwartę. Milwaukee Bucks będą chcieli nie tylko przedłużyć serię zwycięstw do pięciu z rzędu, ale też wreszcie zanotować dobre otwarcie.

Mamy też na Milwaukee Bucks – Chicago Bulls typy na handicap -10.5 pkt. Spodziewamy się zatem, że gospodarze wygrają różnicą przynajmniej 11 punktów. Kozły przez cały sezon zasadniczy NBA prezentowały równą formę, a Byki im dalej w las, tym wydawać się mogło, że gorzej. Ostatnie dwa bezpośrednie mecze? Wygrane Buck 21 i 28 punktami. Wymowne.

Bucks – Bulls transmisja na żywo

Gdzie z meczu Milwaukee Bucks – Chicago Bulls transmisja? Niestety nie będzie transmisji telewizyjnej, ale mecz za darmo pokaże między innymi bukmacher STS, który z tej okazji przygotował atrakcyjne bonusy dla graczy. Wystarczy zarejestrować się i sprawdzić szczegóły. Transmisja jest darmowa, a mało tego, bukmacher pokazuje na żywo wszystkie mecze NBA playoffs. Początek starcia Bucks – Bulls 18  kwietnia, o godzinie 00:30 czasu polskiego.

Zweryfikowana
1640 zł
STSMAX
Zapisz się teraz →
Premia i szczegóły oferty

Premia i szczegóły oferty: 100% do 300 zł, cashback 100 zł, bonusy 1500 zł, 40 zł bez ryzyka

Wygasa w dniu: 31-12-2022
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

Zobacz także typy na GSW – DN.

5 1 vote
Article Rating