Unia Leszno – Motor Lublin typy, transmisja, składy

W meczu 10. kolejki PGE Ekstraligi ekipa Fogo Unii Leszno podejmie Motor Lublin. Czy “Koziołki” utrzymają status niepokonanego zespołu? Przygotowaliśmy dla was atrakcyjne Unia Leszno – Motor Lublin typy.

Kapitalne typy na pojedynek Fogo Unia Leszno – Motor Lublin (26.06.2022)

Przed spotkaniem na stadionie im. Alfreda Smoczyka bez wątpienia warto uważnie przeanalizować Unia Leszno – Motor Lublin kursy. Na co powinniście zwrócić uwagę? Mamy dla was godne uwagi wskazówki.

Koniec passy Motoru? Raczej nie

Obie ekipy ostatnimi czasy borykają się z problemami zdrowotnymi. Dopadły one m.in. Piotra Pawlickiego, Janusza Kołodzieja czy też Mikkela Michelsena. Do tego przecież “Koziołki” od początku sezonu nie mogą korzystać z usług Grigorija Łaguty, który został zawieszony z uwagi na inwazję Rosji na Ukrainę.

Unia Leszno - Motor Lublin typy

Problemy kadrowe to jedno, a sytuacja w tabeli to druga rzecz, na którą oczywiście trzeba zwrócić uwagę, szykując Unia Leszno – Motor Lublin typy. “Koziołki” dotychczas zaliczyły osiem zwycięstw i jeden remis. W sumie na koncie mają 19 punktów, dzięki czemu otwierają zestawienie najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej.

Fogo Unia Leszno dotychczas sprawowała się słabiej, jednak z pewnością nie można mówić o tym, że rozczarowywała. “Byki” mają na koncie sześć triumfów, a także trzy porażki. Z dorobkiem 12 “oczek” zajmują w ligowym zestawieniu trzecią lokatę.

Do pierwszego starcia tych dwóch ekip w sezonie 2022 doszło 6 maja 2022 roku. Wówczas zdecydowanie lepiej spisała się ekipa Motoru Lublin, która wygrała aż 58:32.

Jak będzie tym razem? Ktoś może uznać, że to szaleństwo, ale my przewidujemy tutaj rezultat remisowy! Mamy jednak do tego jedną uwagę. Taki wynik należy brać pod uwagę tylko wtedy, gdy okaże się jasne, że w tym starciu pojedzie Janusz Kołodziej. Bez “Koldiego” Unia raczej przegra.

Uważamy poza tym, że solidnym ogniwem Motoru w tym spotkaniu będzie Jarosław Hampel. Ten zawodnik niegdyś jeździł w Fogo Unii, więc znakomicie zna leszczyński owal. Powinien wykorzystać tę wiedzę do zdobycia przynajmniej 11 punktów.

Unia Leszno – Motor Lublin składy. Sprawdź zestawienia obu drużyn

Poznaliśmy już Unia Leszno – Motor Lublin składy. Takie zestawienia zostały zgłoszone przez przedstawicieli tych dwóch drużyn:

Motor Lublin:
1. Jarosław Hampel
2. Fraser Bowes
3. Mikkel Michelsen
4. Maksym Drabik
5. Zastępstwo zawodnika
6. Wiktor Lampart
7. Mateusz Cierniak

Fogo Unia Leszno:
9. Jason Doyle
10. Jaimon Lidsey
11. David Bellego
12. Piotr Pawlicki
13. Janusz Kołodziej
14. Antoni Mencel
15. Damian Ratajczak

Unia Leszno – Motor Lublin transmisja. Gdzie obejrzeć spotkanie?

Mecz Unii Leszno z Motorem Lublin zaplanowano na 26 czerwca. Początek o godz. 16:30. Będzie to konfrontacja w ramach 10. kolejki PGE Ekstraligi.

Unia Leszno – Motor Lublin transmisja dostępna będzie na Canal+ Sport 5 i Canal+ online. Z pewnością warto obejrzeć to spotkanie – emocji nie powinno zabraknąć.

FAQ

  • Jak wygląda sytuacja w tabeli przed meczem Unia – Motor?

Motor jest pierwszy, a Unia zajmuje trzecie miejsce.

  • Gdzie dostępna będzie transmisja z meczu Unia – Motor?

Na Canal+ Sport 5 i Canal+ online.

Zobacz też typy na mecz ROW-u z Polonią.