Włókniarz Częstochowa – Unia Leszno typy i kursy (07.06.2024)

W meczu ósmej kolejki PGE Ekstraligi Krono-Plast Włókniarz Częstochowa podejmie Fogo Unię Leszno. Spotkanie to zapowiada się emocjonująco, a zdecydowanym faworytem do zwycięstwa jest drużyna z Częstochowy. Sprawdź Włókniarz Częstochowa – Unia Leszno typy na to starcie.

Włókniarz Częstochowa – Unia Leszno typy bukmacherskie

Generalnie przedstawione Włókniarz Częstochowa – Unia Leszno typy pewnie nikogo nie dziwią. Włókniarz prezentuje się lepiej na papierze i powinien spokojnie wygrać ten mecz. Uważam, że jak najbardziej jest w stanie pokonać Unię co najmniej różnicą 10 punktów.

Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno typy

Jednocześnie prognozuję, że gospodarzy tej potyczki do victorii poprowadzi Leon Madsen. Duńczyk ma naprawdę duże umiejętności i potencjał. Jego dotychczasowe doświadczenie powinno pomóc w uzyskaniu w tym meczu przynajmniej 12 punktów.

Krono-Plast Włókniarz Częstochowa zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli, mając na swoim koncie 5 punktów po 6 meczach. Drużyna ta odniosła 2 zwycięstwa, 1 remis i 3 porażki. W ostatnich spotkaniach Włókniarz prezentował solidną formę, co pozwala mieć nadzieję na kolejne zwycięstwa. Natomiast Fogo Unia Leszno znajduje się na ostatnim, 8. miejscu w tabeli, z dorobkiem 3 punktów po 6 meczach. Drużyna z Leszna ma na swoim koncie 1 wygraną, 1 remis i 4 porażki.

Włókniarz Częstochowa ma zdecydowanie silniejszy skład od Unii Leszno, co jest głównym atutem tej drużyny. Zespół z Częstochowy dysponuje bardziej doświadczonymi i utalentowanymi zawodnikami, którzy są w stanie przesądzić o wyniku meczu na swoją korzyść.

Dodatkowym plusem dla Włókniarza jest brak kontuzji w drużynie, co pozwala na wystawienie najsilniejszego składu w każdym meczu. Ponadto, atut własnego toru działa na korzyść drużyny z Częstochowy, która doskonale zna jego specyfikę i potrafi wykorzystać ten fakt w rywalizacji z przeciwnikami.

Włókniarz Częstochowa – Unia Leszno kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie są szalenie wymowne. Wskazują na to, że faworytem spotkania w Częstochowie są miejscowe “Lwy”. Czy to właśnie one zwyciężą? Uważam, że to wielce prawdopodobne.

Wszystkie te czynniki sprawiają, że Krono-Plast Włókniarz Częstochowa jest faworytem w nadchodzącym starciu z Fogo Unią Leszno. Kibice “Lwów” z pewnością liczą na kolejne zwycięstwo swojej drużyny, która ma wszelkie predyspozycje, aby zdobyć cenne punkty w tym meczu.

Włókniarz Częstochowa – Unia Leszno bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Po raz ostatni te dwa zespoły spotkały się 12 kwietnia 2024 roku. Wówczas Unia wygrała 47:43. Prędzej było 53:37 dla Włókniarza, a jeszcze szybciej “Lwy” triumfowały 49:41.

Jeżeli chodzi zaś o ostatnie mecze częstochowian, to ten zespół ma za sobą triumfy nad GKM-em 51:39 i Apatorem 50:40, ale i porażkę w starciu z Motorem 39:51.

Unia ostatnio przegrywała z Motorem 40:50, Spartą 33:57 i GKM-em 35:54.

Gdzie oglądać Włókniarz Częstochowa – Unia Leszno? Transmisja i godzina

Pojedynek odbędzie się 7 czerwca o 20:30.

Transmisja w Eleven Sports 1 i na Canal+ online.

OGLĄDAJ TUTAJ