Motor Lublin – GKM Grudziądz typy i kursy (07.06.2024)

Na horyzoncie kolejne emocje związane z PGE Ekstraligą. W niniejszym tekście przedstawiam godne uwagi Motor Lublin – GKM Grudziądz typy. Jakim rezultatem zakończy się to spotkanie? Trzeba przyznać, że faworyt jest ewidentny.

Motor Lublin – GKM Grudziądz typy bukmacherskie

Przytoczone Motor Lublin – GKM Grudziądz typy na pewno nie są pozbawione sensu. Uważam, że Motor Lublin w trakcie tego spotkania wręcz zdemoluje GKM. Stąd też prognoza o ponad 20-punktowym triumfie gospodarzy. Motor ma po swojej stronie mnóstwo atutów – m.in. domowy tor czy bardzo mocny skład. To powinno pozwolić na efektowny triumf.

Motor Lublin - GKM Grudziądz typy

Przypuszczam, że solidnie po stronie Motoru Lublin zaprezentuje się choćby Jack Holder. To zawodnik o dużych możliwościach. Powinien potwierdzić, że stać go na bardzo skuteczną jazdę. Stawiam, że tutaj wywalczy co najmniej 11 “oczek”.

Orlen Oil Motor Lublin jest obecnie na pierwszym miejscu w tabeli, mając na swoim koncie 14 punktów zdobytych w 7 meczach. Drużyna ta jest niepokonana w sezonie, wygrywając wszystkie swoje spotkania.

Z kolei ZOOleszcz GKM Grudziądz plasuje się na 6. miejscu w tabeli, z dorobkiem 4 punktów po 6 meczach. Drużyna z Grudziądza wygrała 2 spotkania, nie zremisowała żadnego i przegrała 4 mecze.

Biorąc pod uwagę dotychczasową formę obu zespołów oraz historię bezpośrednich spotkań, faworytem nadchodzącego meczu jest drużyna Orlen Oil Motoru Lublin. Jednak sport bywa nieprzewidywalny, a ZOOleszcz GKM Grudziądz z pewnością będzie walczyć o jak najlepszy wynik, aby poprawić swoją pozycję w tabeli.

Motor Lublin – GKM Grudziądz kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie w kontekście tego starcia są bardzo wymowne. Bukmacherzy w roli zdecydowanego faworyta widzą Motor Lublin. Każdy inny wynik niż pewny triumf miejscowych będzie sensacją.

Motor Lublin – GKM Grudziądz bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Motor Lublin w tym sezonie wygrywa mecz za meczem. Ostatnio pokonywał takie ekipy jak Sparta 50:40, Unia 50:40, ale i Falubaz 56:34.

GKM natomiast w poprzedniej kolejce przegrał z Włókniarzem 39:51. Prędzej poniósł obustronnego walkowera (mecz w Gorzowie) i wygrał z Apatorem Toruń 47:42.

A co można napisać w kontekście bezpośrednich starć? 14 kwietnia 2024 roku, Motor Lublin pokonał GKM Grudziądz z wynikiem 52:38. Kolejny mecz odbył się 4 czerwca 2023 roku, w którym GKM Grudziądz zwyciężył Motor Lublin 56:34. Następnie, 26 maja 2023 roku, Motor Lublin wygrał z GKM Grudziądz 55:35.

Wcześniejsze spotkania również kończyły się dominacją Motoru Lublin. 15 lipca 2022 roku, Motor Lublin pokonał GKM Grudziądz 55:35, a 22 kwietnia 2022 roku wynik był jeszcze bardziej korzystny dla Motoru Lublin, który zwyciężył 57:33.

Gdzie oglądać Motor Lublin – GKM Grudziądz? Transmisja i godzina

Spotkanie Motor Lublin – GKM Grudziądz odbędzie się w ramach ósmej kolejki PGE Ekstraligi 2024. Pojedynek zaplanowano na 7 czerwca 2024 roku. Początek o godz. 18:00.

Transmisja dostępna będzie na kanale Eleven Sports 1, ale i na Pilot WP oraz Canal+ online.

OGLĄDAJ TUTAJ