Atalanta – Juventus typy, kursy, składy 13/02/2022

Idealny przykład zmian zachodzących na przestrzeni zaledwie kilku tygodni? Postawa zarówno La Dei, jak i Bianconerich. Jedni notują bardzo kiepskie wyniki, drudzy natomiast powoli maszerują ku górze tabeli. Dla której z tych ekip niedzielny wieczór okażę się szczęśliwszy? Atalanta – Juventus typy, kursy, składy.

Atalanta – Juventus typy warte uwagi

Poszukiwanie ciekawych propozycji bukmacherskich do spotkań tego typu jest prawdziwą przyjemnością. Zachęcamy zatem do sprawdzenia naszej dzisiejszej oferty:

atalanta juventus typy

Czy czytelnicy odwiedzający regularnie portal Lubsport mogą narzekać na nudę? Wydaję nam się, że zdecydowanie nie. Stale próbujemy bowiem zamieszczać kolejne ciekawe artykuły. Jeden z tych opublikowanych ostatnio dotyczy np. batalii na linii Nice – Lyon.

Juventus wygra całe spotkanie

 

Siedem punktów straty do podium i osiem do pierwszego miejsca to dystans, który spokojnie można jeszcze nadrobić. Mało kto pewnie wierzy w taki scenariusz, lecz wykluczanie go byłoby posunięciem totalnie nieodpowiedzialnym. Dla turyńczyków ewentualna wygrana będzie ogromnym “kopem motywacyjnym”. Gdy choć w najmniejszym stopniu uda im się nawiązać do dyspozycji z kilku poprzednich spotkań, to o ich wygraną możemy być spokojni.

Zostanie pokazana czerwona kartka

atalanta juventus typy

Przyznamy uczciwie, że akurat ta propozycja zawarta w sekcji Atalanta – Juventus typy warte uwagi jest propozycją bardzo ryzykowną. Dostrzegamy jednak pewne przesłanki, które pozwalają nam sądzić, iż istnieje cień szansy na taki scenariusz. Gospodarze zupełnie nie przypominają zespołu choćby z początku bieżących rozgrywek. W ich grze widoczna jest spora bezradność i frustracja. Massimiliano Allegri jak nikt inny potrafi wykorzystywać słabości przeciwnika. Jesteśmy przekonani, że uczuli swoich zawodników na to, żeby spróbowali wyprowadzić z równowagi rywala. Czy skończy się to czerwoną kartką? Mamy taką nadzieję.

Dybala bądź Vlahovic zdobędą bramkę

Początek przygody Dusana Vlahovica w Turynie jest naprawdę imponujący. Wespół z Paolo Dybalą mają szansę stworzyć jeden z najgroźniejszych duetów w całej ligowej stawce. Jeśli ktoś ma siać spustoszenie w szeregach obronnych Atalanty, to będzie to właśnie wyżej wymieniona dwójka.

Sprawdź, czy Drągowski odejdzie z Fiorentiny? 

Atalanta – Juventus kursy

Nieco niższe kursy na triumf Starej Damy nie powinny raczej nikogo dziwić. Wszak turyńczycy powoli powracają na zwycięską ścieżkę, a ich gra wygląda już o niebo lepiej niż jeszcze kilka tygodni temu.

Bukmacher Atalanta Remis Juventus
Fortuna 2.84 3.45 2.40
STS 2.85 3.25 2.44
Betclic 2.90 3.35 2.46
LVBET 2.90 3.45 2.45
forBET 2.90 3.35 2.46

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Jedna z opisywanych drużyn notuje w ostatnim czasie dość kiepskie wyniki. O której dokładnie mowa? Sprawdźcie to sami w poniższej tabeli:

Ostatnie bezpośrednie mecze
Juventus – Atalanta 0:1 (27 listopada 2021)
Juventus – Atalanta 3:1 (14 sierpnia 2021)
Atalanta – Juventus 1:2 (19 maja 2021)
5 ostatnich spotkań Atalanty
Atalanta – Fiorentina 2:3
Atalanta – Cagliari 1:2
Lazio – Atalanta 0:0
Atalanta – Inter 0:0
Atalanta – Venezia 2:0
5 ostatnich spotkań Juventusu
Juventus – Sassuolo 2:1
Juventus – Verona 2:0
Milan – Juventus 0:0
Juventus – Sampdoria 4:1
Juventus – Udinese 2:0

Atalanta – Juventus przewidywane składy

Po dłuższej chwili spędzonej na wertowaniu włoskiej prasy udało nam się opracować prawdopodobne jedenastki, w jakich przystąpią do tej rywalizacji obie ekipy:

ATALANTA: Sportiello; Djimsiti, Demiral, Toloi; Hateboer, De Roon, Freuler, Zappacosta; Pessina; Boga, Muriel

JUVENTUS: Szczesny; Danilo, De Ligt, Bonucci, Sandro; Locatelli, Zakaria, Rabiot; Cuadrado, Vlahovic, Morata

Wejście nowych graczy do pierwszej drużyny Bianconerich jest naprawdę imponujące. Prawdziwy test jednak tak naprawdę dopiero przed nimi. Jeśli uda im się powtórzyć ostatnie wyczyny podczas boju z La Deą, to ich więź z kibicami może zostać zacieśniona bardzo szybko. Dla dobra widowiska mamy nadzieję na podjęcie przysłowiowych rękawic przez piłkarzy z Bergamo. Kolejnego jednostronnego starcia już bowiem nie zniesiemy.

Atalanta – Juventus prognozy

Dla wielu sprawa kolejnego scudetto jest już właściwie rozstrzygnięta. Niemal na 100% sięgnie po nie ktoś z trójki Milan, Inter, Napoli. W niedalekiej odległości za ich plecami czai się jednakże jeden zespół, który znów zaczyna osiągać takie wyniki, do jakich przyzwyczaił wszystkich wokoło. Czy w ich dorobku po najbliższej kolejce znajdzie się kolejne zwycięstwo? O tym przekonamy się już niebawem.

Atalanta – Juventus pytania użytkowników

  • Gdzie odbędzie się mecz Atalanta BC – Juventus F.C. ?

Potyczka ta będzie miała miejsce na Gewiss Stadium w Bergamo.

  • Kto będzie sędzią tego spotkania?

Do prowadzenia tej rywalizacji wyznaczono pana Maurizio Marianiego.

0 0 votes
Article Rating