Brentford – Aston Villa typy, kursy, składy 02/01/2022

The Villans grają w kratkę – sześć ostatnich spotkań to na przemian występujące zwycięstwa i porażki. Czy podczas rywalizacji z podopiecznymi Thomasa Franka zdołają dopisać do swojego konta niezwykle cenny komplet oczek? Brentford – Aston Villa typy, kursy, składy. Miłej lektury!

Brentford – Aston Villa typy warte uwagi

Sprawdźcie nasze trzy najciekawsze propozycje bukmacherskie na omawiane spotkanie:

brentford aston villa typy

Pamiętajcie, że na naszych łamach znajdziecie również teksty dotyczące innych pojedynków bieżącej kolejki rozgrywkowej. Ostatni z opublikowanych artykułów dotyczył np. rywalizacji pomiędzy Evertonem a Brighton.

Powyżej 2.5 bramki

Bukmacherzy są zdania, że nieco większe szanse są na to, abyśmy obejrzeli w tym meczu najwyżej 2 gole. My uważamy jednak, że nie ma powodu, aby tak twierdzić. Obu teamom będzie bardzo zależało na komplecie punktów, gdyż będą miały świadomość, że ich przeciwnik w zupełności leży w ich zasięgu. Na murawie zobaczymy kilku piłkarzy z niemałymi umiejętnościami indywidualnymi, co każe przypuszczać, że kilkukrotnie będziemy świadkami tego, jak piłka zatrzepocze w siatce.

Obie drużyny strzelą gola

Nie ulega wątpliwości, że obie ekipy stać na to, aby pokonać bramkarza rywala choć raz. Mimo stosunkowo niskich miejsc w tabeli Brentford i Aston Villa strzeliły więcej goli niż wyżej klasyfikowane Wolves czy Brighton. Liczymy na przebudzenie Ivana Toneya oraz udaną współpracę Ingsa i Watkinsa.

Matt Cash

Remis

Wydaje się, że to klasyczny przykład spotkania, które ma dużą szansę na to, że zakończy się brakiem rozstrzygnięcia. Trudno znaleźć takie atuty po którejkolwiek ze stron, aby mogły one zaważyć na końcowym rezultacie. Według nas po zaciętym spotkaniu mecz zakończy się bramkowym remisem. Analizując spotkanie Brentford – Aston Villa typy na remis po pierwszej połowie również wydają się nam bardzo prawdopodobne.

Brentford – Aston Villa kursy

Jesteście ciekawi, jak przedstawiają się kursy bukmacherskie na omawianą potyczkę? Rzućcie więc okiem na poniższe zestawienie:

Bukmacher Brentford Remis Aston Villa
Fortuna 3.20 3.35 2.32
STS 3.10 3.30 2.35
Betclic 3.10 3.30 2.36
LVBET 3.10 3.35 2.35
PZBUK 3.10 3.30 2.35

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Analiza kilku poprzednich spotkań w wykonaniu obu ekip to bardzo ważny element każdego profesjonalnego przygotowania się do obstawiania konkretnego pojedynku. Warto więc rzucić okiem na naszą legendarną tabelę:

Ostatnie bezpośrednie mecze
Aston Villa – Brentford 1:1 (28 sierpnia 2021)
Brentford – Aston Villa 1:0 (13 lutego 2019)
Aston Villa – Brentford 2:2 (22 sierpnia 2018)
5 ostatnich spotkań Brentford
Brentford – Man City 0:1
Brighton – Brentford 2:0
Brentford – Chelsea 0:2
Brentford – Watford 2:1
Leeds – Brentford 2:2
5 ostatnich spotkań Aston Villa
Aston Villa – Chelsea 1:3
Norwich – Aston Villa 0:2
Liverpool – Aston Villa 1:0
Aston Villa – Leicester 2:1
Aston Villa – Man City 1:2

Brentford – Aston Villa przewidywane składy

Z dużą dozą prawdopodobieństwa obie ekipy rozpoczną tę rywalizację w następujących składach:

BRENTFORD: Fernandez; Pinnock, Jansson, Sorensen; Roerslev, Baptiste, Norgaard, Onyeka, Canos; Mbuemo, Toney

ASTON VILLA: Martinez; Cash, Konsa, Hause, Targett; McGinn, Luiz, Sanson; Buendia, Watkins, Ings

Pewną pozycję w wyjściowej jedenastce The Villans nadal ma Matty Cash. Nie ma w tym jednak niczego dziwnego, gdyż dwukrotny reprezentant Polski to jedna z najjaśniejszych postaci tej drużyny. Jego postawa podczas rywalizacji z Brentford będzie bardzo istotna. Czy uda mu się zaliczyć drugą asystę w bieżących rozgrywkach? Trzymamy kciuki, aby tak się stało!

Brentford – Aston Villa prognozy

Jesteśmy zdania, że niedzielne popołudnie w Londynie upłynie pod znakiem ciekawego piłkarskiego spotkania. Ani gospodarze, ani goście nie należą do grona tych ekip, których mecze bywają nudne. Oczekujemy 2-3 bramek i dużych emocji, bowiem poziom Brentford i Aston Villi jest bardzo wyrównany (zaledwie 2 punkty różnicy w tabeli).

Brentford – Aston Villa najczęściej zadawane pytania

  • Gdzie znajdę najlepsze kursy na to spotkanie?

O tym gdzie znajdziesz najlepsze kursy na ten mecz, przeczytasz na łamach naszego portalu. Wszystko co musisz zrobić, to cofnąć się do jednego z poprzednich akapitów.

  • Brentford – Aston Villa typy, co warto grać?

Spotkania z udziałem nieobliczalnych Pszczół nigdy nie są łatwe do wytypowania. Mimo wszystko pokusiliśmy się o kilka propozycji, a znajdziesz je w sekcji Brentford – Aston Villa typy warte uwagi.