Brighton – Brentford typy, kursy, zakłady 26/12/2021

Wobec kilku absencji w obu ekipach możemy być w tym meczu świadkami prawdziwych piłkarskich szachów. Która z drużyn rozegra tę szachową partię lepiej? Brighton – Brentford typy, kursy, zakłady. Miłej lektury.

Brighton – Brentford typy warte uwagi

Wybraliśmy trzy, naszym zdaniem najciekawsze typy dotyczącego tego meczu:

brighton-brentford-typy

Poniżej 2.5 goli

Brighton od początku listopada nie brał udziału w meczu, w którym padłyby więcej niż 2 gole. Jesteśmy zdania, że tak będzie i tym razem, gdyż Brentford nie będzie stać na narzucenie swojego stylu gry w meczu wyjazdowym. Trzeba też pamiętać, że liczne absencje w ekipie gospodarzy z pewnością wpłyną na jakość poczynań ofensywnych.

Oba zespoły nie strzelą gola

Za strzelanie goli w obu drużynach odpowiedzialni są 25-latkowie. Neal Maupay z powodu choroby nie zagra z Brentford, a postawa Ivana Toneya w spotkaniach angielskiej elity jest daleka od tej, jakiej oczekiwali fani zespołu. To sprawia, że typ na to, że którakolwiek z ekip nie trafi do bramki rywala, staje się bardziej prawdopodobny.

brighton-brentford

W drugiej połowie padnie więcej goli

Po tym jak dokładnie przeanalizowaliśmy spotkanie Brighton – Brentford typy na niewielką liczbę goli są u nas wiodące. Nie wykluczamy przy tym, że 1 lub 2 gole w tym meczu padną. W naszej opinii są duże szanse na to, że pierwsza połowa zakończy się bezbramkowym remisem, a w drugiej, ktoś zdoła jednym lub dwoma bramkami przechylić szalę korzyści na swoją stronę.

Brighton – Brentford kursy

Oto jak przedstawiają się kursy bukmacherskie na to spotkanie:

Bukmacher Brighton Remis Brentford
Fortuna 1.96 3.40 4.20
STS 1.94 3.30 4.00
Betclic 1.96 3.45 4.10
LVBET 1.98 3.40 4.15
PZBUK 1.95 3.50 4.05

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Jesteście ciekawi, jak oba zespoły radziły sobie na przestrzeni kilku poprzednich spotkań? Zapraszamy do zapoznania się z poniższym zestawieniem:

Ostatnie bezpośrednie mecze
Brentford – Brighton 0:1 (11 września 2021)
Brentford – Brighton 3:3 (5 lutego 2017)
Brighton – Brentford 0:2 (10 września 2016)
5 ostatnich meczów Brighton
Brighton – Wolves 0:1
Southampton – Brighton 1:1
West Ham – Brighton 1:1
Brighton – Leeds 0:0
Aston Villa – Brighton 2:0
5 ostatnich meczów Brentford
Brentford – Chelsea 0:2
Brentford – Watford 2:1
Leeds – Brentford 2:2
Tottenham – Brentford 2:0
Brentford – Everton 1:0

Brighton – Brentford przewidywane składy

Na podstawie informacji z kilku dostępnych źródeł stworzyliśmy prawdopodobne jedenastki Brighton oraz Brentford. Oto i one:

BRIGHTON: Sanchez – Lamptey, Veltman, Duffy, Cucurella, Gross, Bissouma, Moder, March, Maupay, Trossard

BRENTFORD: Fernandez – Pinnock, Jansson, Sorensen, Canos, Jensen, Norgaard, Janelt, Henry, Toney, Mbeumo

Co prawda w powyższych składach widzimy nazwisko naszego rodaka Jakuba Modera, jednakże jego występ od pierwszej minuty nie jest stuprocentowo pewny. Jego ewentualny brak może w znaczącym stopniu wpłynąć na poczynania drużyny, gdyż od jakiegoś czasu udaje mu się w dość umiejętny sposób prezentować swoje walory na angielskich boiskach.

Brighton – Brentford prognozy

Uważamy, że nawet mimo niekorzystnych wyników notowanych przez Mewy w ostatnich miesiącach, od samego początku postarają się przejąć kontrolę nad meczem. Na bazie tego co widzieliśmy w ostatnich spotkaniach Brighton, wydaje nam się, że w niedzielny wieczór nie możemy spodziewać się wielu trafień.

Brighton – Brentford pytania od użytkowników

  • Czy Jakub Moder wystąpi w tym spotkaniu?

Reprezentant Polski jest zdrowy i najprawdopodobniej pojawi się na placu gry. Nie wiadomo natomiast czy Graham Potter postawi na byłego pomocnika Lecha już od pierwszej minuty spotkania.

  • Brighton – Brentford typy, co obstawiać?

To dość trudny mecz do obstawienia. Piłkarska jakość na pewno jest po stronie gospodarzy, ale trzeba sobie zdawać sprawę z tego, że są oni pogrążeni w dość głębokim kryzysie. Mimo to uważanie przeanalizowaliśmy to starcie, a kilka ciekawych propozycji podaliśmy w sekcji Brighton – Brentford typy warte uwagi.

0 0 votes
Article Rating